Vira Bismillah …

 Tarih: 18-09-2018 00:27:04
ÜMİT KARAKURT

Selamün Aleyküm kıymetli büyüklerim, değerli kardeşlerim.

 Bilindiği üzere İnsan hayatının nerede başlayıp nerede sona ereceği bir sırdır, bir İnsanın dünyaya geldiği gün hayatı, kendi ayakları üzerinde durmaya başladığı ilk günden itibaren de hayat hikayesi başlamıştır, müsaade ederseniz ilk köşe yazıma kendi hayatım ve hayat hikayem ile ilgili kısa bir bilgilendirme yaparak başlamak istiyorum.

 1977 yılında Kırıkkale de dünyaya gelmiş, şu ana kadar ki yaşamını Kırıkkale ve Bahşili ilçesinde geçirmiş bir kardeşinizim. İlk Orta ve Lise eğitimini Kırıkkale ve Bahşili ilçesinde tamamladıktan sonra 2016 yılında Kırıkkale Üniversitesi Yerel Yönetimler Bölümünden mezun oldum akabinde 2018 yılın da Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Uluslararası İlişkiler bölümü başarıyla bitirdim ve şu anda yüksek lisans eğitimine hazırlık yapmaktayım.

  15 yıldır bir kamu kurumunda işçi statüsünde görev yapan evli ve üç çocuk babası bir kardeşinizim, özel ilgi alanıma giren konular küresel bölgesel ülke ve yerel ölçekte, tarih yönetim şekilleri uluslararası örgütler, siyaset, güncel gelişmeler ve bu doğrultuda araştırma ve incelemeler yapmak stratejik yorum ve analizleri okumak ve bireysel değerlendirmeler de bulunmaktır.

  Allah nasip ederse zaman zaman sizlerle yukarıda bahsetmiş olduğum konularda kişisel araştırma analiz ve yorumlarımı paylaşmaya çalışacağım, bireysel ve kişisel olarak farklı bir üslup ve tarz ile yıllardır yapmayı arzu ettiğim fakat hayat hikayem de ancak bugün itibariyle değerlendirmeye alabildiğim köşe yazılarım ile son derece önemli ve değerli olan zaman kavramınız da yer edinmeye çalışıp siz değerli okurların takdirine sunacağım İnşaAllah.

 Benim için çok önemli olan ilk köşe yazımının sonunda sözlerime son verirken, bana bugünleri nasip eyleyen Cenabı Allah'a bir kez daha Şükür edip, bireysel olarak destek olan Kanal Siyaset Kuruluşuna, kıymetli Ağabeyimiz Sayın İbrahim Yamana ve mesleğin duayenlerine de ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Sürçü lisan ettim ise af ola tekrar görüşebilmek ümidiyle selam ve dua ile …

 

  Bu yazı 1928 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  YAZARIN DİĞER YAZILARI
Henüz anket oluşturulmamış.
resmi ilanlar
Yukarı