Vali Sezer’e 10 Nisan Polis Haftası Dolayısıyla Ziyaret

 Tarih: 08-04-2019 18:22:21
KIRIKKALE-(08.04.2019) Emniyet Teşkilatının 174. Kuruluş Yıldönümü dolayısıyla düzenlenen 10 Nisan Polis Haftası etkinlikleri, Vali Sezer’i ziyaret ile başladı.

Kırıkkale Valisi Yunus Sezer, 10 Nisan Polis Haftası nedeniyle İl Emniyet Müdürü Mahmut Çorumlu ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti.

 

Kabullerinden dolayı Vali Sezer’e teşekkür eden İl Emniyet Müdürü Çorumlu, Polis Teşkilatının her zaman vatanın ve milletin hizmetinde olduğunu, bu görev bilinciyle hareket ettiklerini ifade ederek, hafta boyunca yapılacak etkinlikler hakkında da bilgiler verdi.

 

Türk Polis Teşkilatının en köklü kurumlarımızdan bir tanesi olduğunu belirten Vali Sezer ise, kurulduğu günden bu yana tüm teşkilat mensuplarının devleti ve milleti için canını ortaya koymaktan çekinmeden çalıştıklarını söyledi.

 

Ziyaretleri dolayısıyla heyete teşekkür eden Vali Sezer, İl Emniyet Müdürü Çorumlu’ nun şahsında ilimizde görev yapan teşkilat mensuplarının 10 Nisan Polis Haftasını kutladı.

 

Ziyarette İl Emniyet Müdürü Çorumlu’ ya, Polis Meslek Yüksek Okul Müdürü Selçuk Doğuş, Emniyet Müdürlüğü personeli ve Meslek Yüksek Okulu öğrencileri eşlik ett

  Kaynak: KANAL HABER AJANASI   Bu haber 142 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER KIRIKKALE HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
resmi ilanlar
Yukarı