Unutmadık Unutturmayacağız

 Tarih: 16-07-2018 01:48:00  -   Güncelleme: 19-12-2018 21:58:59
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma günü Tüm Türkiye’de olduğu gibi İlimizde de binlerce Kırıkkaleli hemşehrilerimizin katılımıyla gerçekleştirildi.

Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma günü münasebetiyle Belediyemiz tarafından düzenlenen programlara katıldı. Programa Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı’nın yanı sıra Valimiz Sayın Mehmet İlker Haktankaçmaz, il protokolü ve binlerce vatandaşımız katıldı. Program 15 Temmuz Demokrasi yürüyüşü ile başladı. Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanında başlayan yürüyüş Atatürk Bulvarı, Ankara Caddesi ve Zafer Caddesinden meydanımıza kadar devam etti.

Saygı duruşu ve istiklal Marşımız ile devam eden programda Kur’an-ı Kerim okunarak dualar edildi. Belediyemiz Mehteran takımının söylediği marşlara binlerce vatandaşımız eşlik etti. Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanımızda Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan’ın konuşması canlı olarak yayınladı. Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı, Kırıkkaleli hemşehrilerimizle birlikte 15 Temmuz Demokrasi nöbetini tuttu ve ikramlarda bulundu. Başkanımız programda bir konuşma yaptı. Konuşmasında “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma günü  münasebetiyle şehrimizde düzenlenen programlara katıldık. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan’ın talimatıyla Demokrasi nöbetini binlerce Kırıkkaleli hemşehrilerimizle tutmaya devam ediyoruz. Kırıkkaleli olduğumla gurur duyuyorum ve katılım gösteren herkese teşekkür ediyorum” ifadelerinde bulundu.

  Kaynak: KANAL HABER AJANSI   Bu haber 252 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER KIRIKKALE HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
resmi ilanlar
Yukarı