escort izmir

instagram Photo and Video Download

"ÜLKÜ OCAKLARINDAN BELEDİYE MECLİSİNE ADAY"

 Tarih: 19-11-2018 21:45:18
Ülkü Ocakları Kırıkkale İl Başkanlığı yaklaşan Yerel Yönetim Seçimleri öncesinde güzel bir çıkış yaparak, Ülkü Ocakları Kırıkkale İl Başkan Yardımcısı Yasin Babadağ'ı, Belediye Meclis Üyeliğine Aday yapmaya hazırlanıyor.

Ülkü Ocakları Kırıkkale İl Başkanı Tolgahan Toraman, kendi içimizden, ailemizden, teşkilatımızda; kendisinden emin, yapacağı hizmetlere kefil olacağımız İl Başkan Yardımcım Yasin Babadağ'ı a. adayı yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz dedi. Toraman; Ülkücü'nün tek siyasi çatısı MHP' dir.Liderimiz, Büyüğümüz Ülkü Ocaklarına ve Türk Gençliğine güvenini her zaman belirtmiş ve Türk Gençliğine öncü olmuştur bizlerde Liderimizin bizlere olan bu güvenine layık evlatlar olmak ve onun evlatları olarak hizmet etme gayesindeyiz. Seçimlerin ülkemize, milletimize ve teşkilatımıza hayırlar getirmesini Yüce Allah'tan niyaz ediyorum diyerek sözlerine son verdi.

"BABADAĞ NET KONUŞTU"
Belediye Meclis Üyeliğine Aday Adaylığını açıklayan Ülkü Ocakları Kırıkkale İl Başkan Yardımcısı Yasin Babadağ seçime dair ilk açıklamasını yaptı. Babadağ; Ülkü Ocakları Genel Başkanım Sayın Olcay Kılavuz Beyefendi'nin müsadeleri, Ülkü Ocakları Kırıkkale İl Başkanım Sayın Tolgahan Toraman Beyefendi'nin talimatı ve MHP İl Başkanım Sayın Erdal Baloğlu Beyefendi'nin teveccühleri ile 2019 Mart Yerel Seçiminde MHP Kırıkkale İl Belediye Meclis Üyeliğine Aday Adayı olmuş bulunmaktayım. Bu kutlu yolda şahsıma destek veren herkese teşekkür eder amacımın Milliyetçi - Ülkücü Hareketin çatısı altında Liderimizin bir evladı olarak kendisine layık bir şekilde   Kırıkkale halkına hizmet etmek olduğunu belirtmek ister, tüm aday adaylarımıza başarılar dilerim dedi. 

  Kaynak: KANAL HABER AJANSI   Bu haber 363 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER MHP HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
resmi ilanlar
Yukarı