escort izmir

instagram Photo and Video Download

U16 BASKETBOL LİGİ SONA ERDİ

 Tarih: 30-01-2019 21:24:34
Basketbol il temsilciliğinin 2019 yılı faaliyet programında yer alan kulüpler arası U16 Basketbol İl Birinciliği müsabakaları 19 – 25 Ocak 2019 tarihleri arasında 17 Ağustos Spor salonunda düzenlenmiştir.

4 kulüp takımı ve 56 sporcunun katılımı ile gerçekleştirilen U16 Basketbol müsabakalarında rekabet ve heyecan üst seviyedeydi. Müsabakalar sonunda Kırıkkale Elit Basketbol Spor Kulübü birinci olurken, Gençlik Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü İkinci, Bahşılı Halk Eğitim Merkezi Spor Kulübü üçüncü, Kırıkkale Gücü Spor Kulübü dördüncü olmuştur. Müsabakalar sonunda en centilmen oyuncu ödülünü Kerem Aras Özbek, en iyi oyun kurucu ödülünü Onat Acer, en skorer oyuncu ödülünü Hamza İşler, en iyi kısa forvet ödülünü Utku Dinç aldı.

Ödül töreninde konuşma yapan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Adnan Vural; U16 Basketbol müsabakalarında sporcularımızın göstermiş olduğu performans ve başarıdan dolayı tebrik ederim. Burada başarı elde eden sporcuların gruplara gitmeye hak kazandıklarını dile getiren Vural; Emeği geçen antrenörler, sporcular ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü personeline teşekkür ederim dedi.

  Kaynak: KANAL HABER AJANSI   Bu haber 430 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
resmi ilanlar
Yukarı