escort izmir

instagram Photo and Video Download

TAŞDELEN HALK ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

 Tarih: 24-03-2019 20:12:12
Taşdelen: “Vatandaşlarımızın parasını namus bilerek ve belediyemizi tek kuruş borçlandırmadan en güzel hizmetleri ürettik”

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Çankayalılara 5 yıllık süreçte gerçekleştirdiği projelerini ve yeni dönemde yapılacak çalışmaları anlatıyor.  

 

Seçim çalışmalarını sürdüren Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Çankayalılara 5 yıllık süreçte gerçekleştirdiği projelerini ve yeni dönemde yapılacak çalışmaları anlatıyor.  

Vatandaşlarla her fırsatta bir araya gelen Taşdelen, Alacaatlı Mahallesi sakinleri ile Çankırı Çerkeş Örenköylüler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği üyelerini ziyaret etti.  

Alacaatlı’da Enseçay Sitesi’nde, Çerkeşliler ile Dikmen Ahmet Haşim Caddesi’nde bulunan dernek merkezinde bir araya gelen Başkan Taşdelen, vatandaşlara 5 yıllık başkanlık döneminde hayata geçirdiği projeleri anlattı. Kreşlerden parklara, kültür merkezlerinden yeni çöp sistemine, Çankaya evlerinden yüzme havuzlarına kadar yeni yapılan birçok hizmeti vatandaşlara anlatan Taşdelen, Çankaya sokaklarının ve kaldırımlarının baştan aşağı yenilendiğini belirtti.   

 

YENİ DÖNEMDE YENİ PROJELER

Sağlık Kart, Halk Kart, kültür gezileri, hobi ve meslek kursları gibi binlerce vatandaşın yararlandığı diğer hizmetleri de anlatan Taşdelen, “Atatürk’ün ilçesi ve Başkentin kalbi olan Çankaya’da Atatürk’e yakışır şekilde çalıştık. Vatandaşlarımızın parasını namus bilerek ve belediyemizi tek kuruş borçlandırmadan en güzel hizmetleri ürettik. Beş yıllık yeni dönemimizde yorulmadan çalışmaya ve halkımızın ihtiyaçları doğrultusunda yeni projelerimizi Çankayalıların hizmetine sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Çankayalılara kadın, çocuk, gençlere, yaşlılara ve dezavantajlı kesimlere yönelik yapılan hizmetler hakkında da bilgi veren Alper Taşdelen, vatandaşların sorunlarını dinleyerek, tek tek ilgilendiği Çankayalıların sorularını da yanıtladı. 


  Kaynak: KANAL HABER AJANASI   Bu haber 212 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER CHP HABERLERİ
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
Henüz anket oluşturulmamış.
resmi ilanlar
Yukarı