escort izmir

instagram Photo and Video Download

Tarım Bakanı Pakdemirli'ye TARIMKON'dan başarı dilekleri..

 Tarih: 12-07-2018 07:04:00  -   Güncelleme: 12-07-2018 07:05:00
Ülkemizin yeni Cumhurbaşkanlığı sistemindeki, yeni kabinenin ilk Tarım ve Orman Bakanı Bekir PAKDEMİRLİ’ yi tebrik eder başarılar dileriz.

ULUSLARARASI TARIM VE GIDA KONFEDERASYONU TARIMKON Genel Başkanı EU Economic Senator Hakan Yüksel gazetemize yaptığı açıklamada '' Sayın Bakanımızın, özel sektördeki bilgi ve tecrübesi, sivil toplum kuruluşları içinde aktif ve kendini ispatlamış biri olması teşkilatımızı heyecanlandırmıştır.

 

bekir pakdemirli ile ilgili görsel sonucu

 

Sayın Bakanımızın; çıktığı bu meşakkatli yolda başarılı olacağına inancımız tamdır. Bu zorlu yolda sektörümüzün tarladan, sofraya kadar uzanan zincirdeki tüm paydaşları bir araya getirerek, başarının sırrı olan gönüllere gireceğini umuyoruz.

Bakanımızın başarısı ülkemize, sektörümüze verimlilik, kalite ve refah getirecektir. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın dediği gibi “Tarım Meselesi Milli Meseledir.” Bu anlayış ve vizyonla Sayın Bakanımıza, TARIMKON’un genç ve heyecanlı teşkilatıyla, gönlümüzle, projelerimizle destek vereceğimizi, her zaman yanında olacağımızı bildirmekten onur duyarız.'' dedi.

 

İlk Defa Bir Türk, Avrupa Ekonomi Senatörü Seçildi

 

TARIMKON Hakkında

 

TARIMKON; tarım, gıda ve bu sektörlere dayalı yan sanayi alanında Arz, Talep, Danışmanlık ve Proje sahipleri ile tek bir çatı altında toplayarak ortak istişare ile hareket edebilen, Uluslararası pazarlama, iktisadi ve ekonomik iş birliği entegrasyonunu tamamlayarak,

  • Türkiye’de 81 il, 640 ilçe, Dünya’da 41 ülkede teşkilatlanmış, 12 ülkede satış pazarlama ofisleri ile her geçen gün hızla büyüyen,
  • Üreticisini ‘ÖNCE ÜRETİM SONRA PAZAR’ anlayışından ‘ÖNCE PAZAR SONRA ÜRETİM’ anlayışına geçiren,
  • İhracattan ithalata,
  • Türkiye’ye yönelen yabancı yatırımlardan,
  • Türk özel sektörünün dış yatırımlarına,
  • Ulusal ve uluslararası arenada tarım, gıda ve bu alana hizmet veren tedarikçilerine yönelik yatırımlar,
  • Uluslararası pazarlama, pazar araştırması,
  • Eğitim, proje ve danışmanlık hizmetleriyle

Ulusal/Uluslararası alanda sahip olduğu üyelerine, sektör temsilcilerine, dünya çiftçisine, üreticisine, iş adamına, sivil toplum kuruluşlarına, kooperatiflerine, işletmelerine ve yerel yönetimlerine destek sağlayan alanında tek ve en büyük uluslararası sivil toplum kuruluşudur.

  Kaynak: akgazete   Bu haber 551 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER ANKARA HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
resmi ilanlar
Yukarı