escort izmir

instagram Photo and Video Download

Sosyal Denge Tazminatı İmzalandı

 Tarih: 03-01-2019 23:17:58
Bem Bir Sen Kırıkkale İl Şubesi, Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi nedeniyle Belediyemiz Yemekhanesinde Memurlar toplantısı düzenledi. Toplantıda Sosyal Denge Tazminatı sözleşmesi imzalar atıldı.

MEMURLAR TOPLANTISI DÜZENLEDİ

Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı Bem Bir Sen Kırıkkale İl Şubesi, Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi nedeniyle Belediyemiz Yemekhanesinde düzenlenen toplantıya katıldı. Toplantıda Sosyal Denge Tazminatı sözleşmeye imzalar atıldı.

 

MAAŞLARA EK BRÜT 619 TL

Toplantıda konuşma yapan Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı Ocak 2019 geçerli olmak üzere maaşlara ek Brüt 619 TL, Sosyal Denge Tazminatı anlaşmasının tüm memurlara hayırlı olması temennisinde bulundu. Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı yaptığı konuşmada, “ Benim için ilk mesele çalışanımızın hakkını ödemek olmuştur.” Diye konuştu.

 

ALMIŞ OLDUĞUNUZ ÜCRETLER HAYIRLI OLSUN

Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı, “ Almış olduğunuz ücretler hayırlı olsun. Sendika ile yaptığımız görüşmeler sonucu Ocak 2019 geçerli olmak üzere maaşlara ek olarak Brüt 619 TL Sosyal Denge Tazminatı alacaksınız. Biz her zaman çalışanımızdan yana bütçemizi kullanıyoruz” dedi.

TEŞEKKÜRLER

Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı’nın konuşmasının ardından Bem Bir Sen Kırıkkale İl Şube Başkanı Tunçay Bulut ve Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesini imzaladı. Belediyemiz Memurları ise Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı’ya teşekkür ettiler.

  Kaynak: KANAL HABER AJANSI   Bu haber 191 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER KIRIKKALE HABERLERİ
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
Henüz anket oluşturulmamış.
resmi ilanlar
Yukarı