escort izmir

instagram Photo and Video Download

ŞENEL: 130 BİN HANEYE GİRDİK, 350 BİN SEÇMENE ULAŞTIK

 Tarih: 30-03-2019 09:37:27
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın ile Millet İttifakı’nın Keçiören Belediye Başkan Adayı Güçlü Şenel, Keçiören’de halka seslendi. Konuşmasında seçim anketlerine ilişkin bilgi

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın ile Millet İttifakı’nın Keçiören Belediye Başkan Adayı Güçlü Şenel, Keçiören’de halka seslendi. Konuşmasında seçim anketlerine ilişkin bilgi veren Şenel, “Ekiplerimiz şu ana kadar 130 bin haneye tek tek girdi. 350 bin seçmene ulaştık. 50 bin konutu telefonla aradık. Sonuç şu ki gözünüz aydın yüzde 60 ile belediye başkanı oluyoruz. 1 Nisan’da Kalaba Kent Meydanı’nda zaferimizi kutlayacağız” dedi.

Kızlarpınarı Caddesi Seçim Koordinasyon Merkezi ‘nde dün gerçekleştirilen etkinlikte  “Ülkücüler Güçlü Başkanla Yürüyor”, “Aktepe, Evladı Güçlü Başkanla”, “Keçiörenliler Cemevine Güçlü Başkanla Kavuşacak” pankartları açıldı,  “Güçlü Başkan Güçlü Keçiören” sloganları atıldı. Toplantıya İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Mesut Özarslan, CHP Milletvekili Murat Emir de katıldı.

“MARTIN SONU BAHAR”

Toplantıda seçim otobüsünün üstünden halka seslenen Şenel, şunları kaydetti:
“Seçime sadece iki gün kaldı. Martın sonu bahar. İddia ediyorum ki Millet İttifakı’nın en iyi kurulduğu ilçe Keçiören’dir. Bunun için tüm teşkilatlarımıza ne kadar teşekkür etsem az. Allah’ın izni ve sizlerin de desteğiyle 1 Nisan’da güneş Ankara’da farklı doğacak. İyilerin zaferi ile uyanacağız.
 
“HALKIN İSTEMEDİĞİNİ YAPMAYACAĞIM” 

Ben bir milliyetçiyim ve sosyal demokratlar ile birlikte yürüyoruz. Demokrasiyi tabana yaymak için Keçiören’de yapacağım ilk iş mahalle meclisleri kurmak olacak. Böylece gereksiz işler yapılmayacak; israf olmayacak. Halkın istemediği hiçbir şeyi yapmama sözü veriyorum sizlere.  Bu seçim bir yerel seçim. Keçiören’i Güçlü Şenel alınca savaş mı çıkacak? Birbirimizle kavga mı edeceğiz? Biz beldemizi yöneteceğiz. Zafer kazanmış olmayacağız. Başarı elde edeceğiz ancak ateşten bir gömlek de giydiğimizi bileceğiz. Projelerimizi mutlaka hayata geçireceğiz. Öyle çılgın projelere de gerek yok. İnsanlar işsiz ve aç. Örneğin bin 200 gencimizi özel güvenlik kursundan geçirip parklarda istihdam edeceğiz. Hani park ve pazarları A Takımı ile idare etmek istiyorlar ya biz, beyin takımı ile yöneteceğiz. Buralar 7 gün 24 saat kameralar tarafından gözetlenecek. Böylece çocuklarımızı zehirleyen şerefsizleri kameralar ile tespit edip polise bildireceğiz. Parklarda göreceksiniz hiçbir problem kalmayacak.”

“ÜLKÜCÜ KARDEŞLERİM BENİMLE”

Şenel, şöyle devam etti:
“Seçimi heyecanla bekliyoruz. Yaptırdığımız anketler var. Öyle sadece bin 500 kişi ile yapmadık bu anketleri. Ekiplerimiz şu ana kadar 130 bin haneye tek tek girdi. 350 bin seçmene ulaştık. 50 bin konutu telefonla aradık. Sonuç şu ki gözünüz aydın yüzde 60 ile belediye başkanı oluyoruz. İşte gerçek anket bu. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılımıyla yaptığımız mitinge ise 40 bin kişi katıldı. Zaten ondan sonra iş değişti. Korku bacayı sardı ve bayraklarımızı kesmeye başladılar. Biz onlara dersi 31 Mart’ta sandıklarda vereceğiz. Ülkücü kardeşlerim benimle. Gerçek ülkücüler, milliyetçiliği ayaklar altına alan ve kendilerine ‘Fatiha okumayı bilmez’ diyenlere değil, bize oy verecek. 1 Nisan’da Kalaba Kent Meydanı’nda zaferimizi kutlamak üzere düğünümüze, toyumuza hepinizi bekliyoruz.”

“BU NASIL BİR HIRS?”

Aydın ise şöyle konuştu:
“Sanki mahalli seçime gitmiyoruz da düşman kutuplar var. Aslında cumhurbaşkanlığı makamı birleştiren bir makamdır. Sanki Türkiye’nin tamamında kendisi adaymış gibi müthiş bir hırsla toplum katmanları arasına fitne sokuyor. Bu nasıl bir hırstır, ayakların yerden kesilmesidir? Sanki kendisi adaymış gibi dün gece Haymana’da sabahladı adam. Ne istiyorsun Mansur Yavaş’ın Ankara’ya başkan olmasından? Çok güvendikleri kırsaldan bile muazzam bir tokat yiyecekler. Allah’ını seversen çekil kenara insanları rahat bırak. Allah, ayette, ‘Fitne sokmak insan öldürmekten daha kötüdür’ diyor. Fitne sokmaya çalışmak en büyük beka sorunudur. Türkiye’nin huzura, kardeşliğe ihtiyacı var. Adam durdu durdu Mansur Yavaş’ı da tehdit etti. Seçime gitmek serbest, kazanmak yasak!”

“MANSUR YAVAŞ’I ÖVÜYOR”

Ama biz Ankara olarak şanslıyız. Allah bize Mehmet Özhaseki’yi verdi. Bu zatın iki gün önce bir kaseti yayınlandı. Kasette Mansur Yavaş’ı övüyor. Şu Allah’ın hikmetine bak ki keyifle izledim. Sana Keçiören meydanından teşekkür ediyorum öyle güzel övüyorsun ki. Özhaseki’yi iyi tanırım tam bir ülkücü düşmanıdır. Şimdi ülkücü seçmeni nasıl ayartırım arayışındalar. Kayserililer, ‘Bunu neden FETÖ’den içeri almadılar?” diye soruyor. Göreceksiniz Ankara’da fark on puanın üzerine çıkacak. Ak Parti’nin kalesi görülen yerler,  ‘Yeter artık’ diyen halk tarafından bize teslim edilecek. Güçlü Şenel kardeşimizi de Keçiören’e başkan yapacağız.”

“MANSUR VE GÜÇLÜ BAŞKAN KAZANACAK”

Emir de konuşmasında, “Kimin kazanacağı belli. Ankara’da Mansur Yavaş, Keçiören’de ise Güçlü Şenel kazanacak. Çünkü namuslu, dürüş ve herkesi kucaklayan siyaset kazanmak zorunda” dedi.

  Kaynak: KANAL HABER AJANASI   Bu haber 159 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER ANKARA HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
resmi ilanlar
Yukarı