escort izmir

instagram Photo and Video Download

Şehitlerimizin Anısına Hazırlanan Klip Gözyaşlarına Boğdu!

 Tarih: 29-03-2019 15:08:33
Mehmet Özhaseki’den Cumhur İttifakı ve Şehitlerimiz İçin ‘İstiklal’ Klibi.

Cumhur İttifakı’nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki’nin basın ekibi şehitlerimize saygı niteliğinde özel bir klip hazırladı. Yine Ajans tarafından hazırlanan duygu yüklü ‘İstiklal’ klibinde, şehitlerimiz anısına bestelenen özel şarkı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın seslendirdiği dizeler izleyenleri gözyaşlarına boğdu.
Mehmet Özhaseki’nin Cumhur İttifakı ve şehitlerimiz için hazırladığı özel klip paylaşım rekoru kırdı.

Şehitlerimize saygı niteliğinde özel olarak bestelenen şarkı ile hazırlanan ‘İstiklal’ klibinde; birlik, beraberlik ve bekanın önemi vurgulandı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın seslendirdiği Arif Nihat Asya’nın ‘Bayrak’ şiiri ile başlayan klip, özel olarak bestelenen şarkı eşliğinde yine Cumhurbaşkanı’nın sesinden ‘Şehit Er’den Anneye Mektup’ şiirinin dizeleriyle devam ediyor.

Klipte, HDP Eş Başkanı Sezai Temelli’nin grup toplantısında yaptığı ve ülke bütünlüğünü hedef alan konuşmasındaki ‘Kürdistan’da kazanacağız; Batı’da Akp ve Mhp’ye kaybettireceğiz’ cümleleri de yer alıyor.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin ‘İlle de tercih yapacaksam, bin defa beka derim’ cümleleri ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın seslendirdiği Nurullah Genç’in ‘Uyan Artık Yiğidim’ şiirinden diziler ile devam eden klipte, vatanın bekasında birlik olma mesajı veriliyor.
Duygu yüklü klip Cumhur İttifakı’nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki’nin ‘Belediye başkanlıklarına gelecek adamlar Kandil’den emir almasın’ cümleleri ve ‘Bu vatan toprağının her karışında, milletimizin kutsalları uğrundaki mücadelesi varken; Hakk’ın, bayrağın ve Türkiyemin yanında olmayanın sandıkta karşılığı yoktur’ yazısıyla son buluyor.

  Bu haber 3577 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER AK PARTİ HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
resmi ilanlar
Yukarı