SAYGILI’YA TEKİN ZİYARETİ

 Tarih: 23-03-2019 17:55:34
Kırıkkale siyasetinin yakından tanıdığı Kırıkkalespor eski Klüp Başkanı, İş Adamı Ergün Tekin, AK Parti seçim bürosunu ziyaret etti. Belediye Başkanı Mehmet SaygılI’ya desteklerini dile getiren Tekin, Kırıkkale’nin geçen yılda kazandığını, önümüzdeki 5 yılda da Mehmet Saygılı ile kazanacağına olan inancının tam olduğunu ifade etti.

DESTEĞİMİZ SÜRECEK

Kırıkkale siyasetinde uzun yıllar adından söz ettiren, bir dönem Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeliği görevinde bulunan ve son olarak AK Parti’den Milletvekili aday adayı olan İş Adamı Ergün Tekin, AK Parti seçim bürosunda Belediye Başkanı Mehmet Saygılı ile bir araya geldi. Gerçekleştirdiği ziyaretle 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde AK Parti’ye ve Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’ya desteklerini dile getiren Tekin, Kırıkkale’nin Belediye Başkanı Mehmet Saygılı ile geçen 5 yılda çok şey kazandığını, önümüzdeki 5 yılda da çok şey kazanacağına olan inancının tam olduğunu ifade etti. Siyasette ve makamlarda dürüstlüğün küçümsenemeyecek bir erdem olduğun u belirten Tekin, “Belediye Başkanımız Mehmet Saygılı’da da bu erdem fazlasıyla var” dedi.

 

KIRIKKALE’Yİ SEVİYORUZ

Kırıkkale halkının Belediye Başkanı Mehmet SaygılI’ya desteğinin tam olduğunun altını çizen Tekin “Bizde seçim sürecinde Belediye Başkanımıza destek olmaya devam edeceğiz. İnşallah 31 Mart sonrasında Kırıkkale çok şey kazanacak” dedi. İşadamı Ergün Tekin tarafından gerçekleştirilen destek ziyaretinin kendisini son derece mutlu ettiğini dile getiren Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, “Ergün bey Kırıkkale’nin yetiştirdiği hem başarılı bir siyasetçi hem de başarılı bir iş adamı. Ziyareti bizleri son derece mutlu etti. Niyetimiz, hakkın rızasını kazanmak için milletimize hizmet etmek. İnşallah yeni dönemde ayakları yere basan projelerimizle şehrimizi daha güzel noktalara taşıyacağız. Bu güne kadar bu gayret içerisinde olduk. Bu günden sonra da bu gayret içerisinde olacağız. Biz Kırıkkale’yi seviyoruz, sevmekten de asla vazgeçmeyeceğiz” dedi

  Kaynak: KANAL HABER AJANASI   Bu haber 227 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER KIRIKKALE HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
resmi ilanlar
Yukarı