Saadet Partisine Tahliye Şoku

 Tarih: 11-04-2019 16:43:00  -   Güncelleme: 14-04-2019 23:26:01
Genel Merkez binasının tahliyesi gerçekleştiriliyor. Partimizin avukatlarından Fatih Beyazıt, tahliye işlemleri hakkında Genel Merkez binası önünde sürece dair açıklamalarda bulundu.Beyazıt, tahliye işlemlerinin icra kanalıyla gerçekleştirildiğini belirtti

Genel Merkez binasının tahliyesi gerçekleştiriliyor. Partimizin avukatlarından Fatih Beyazıt, tahliye işlemleri hakkında Genel Merkez binası önünde sürece dair açıklamalarda bulundu.Beyazıt, tahliye işlemlerinin icra kanalıyla gerçekleştirildiğini belirtti.

HUKUKİ SÜREÇ DEVAM EDİYOR

Genel merkez binası ile ilgili hukuki sürecin devam ettiğini ifade eden Beyazıt, “Bu kira ödenmemesi ile ilgili bir uyuşmazlık. Biz burada mülkiyet sahibi olduğumuzu iddia ediyoruz, onlarsa ‘hayır kiracı’ diyorlar.Bir icra işlemi başlatılıp, tahliye süreci gerçekleştirilmek isteniyor. Buranın tapusu ile alakalı açmış olduğumuz davada Asliye Hukuk Mahkemesi tarafından lehimize bir tedbir kararı verilmiştir.Bu yönden bizim yargısal sürecimiz devam edecektir” dedi.

PAZAR GÜNÜNE KADAR MÜSAADE EDİN DENİLDİ AMA…

Beyazıt, pazar gününe kadar süre istendiğine işaret ederek, “Biz pazar gününe kadar kendilerine taşınacağımızı söyledik. Ama bugün böyle bir işleme kalkışıldı maalesef. Buraya gelindiğinde, icra memurlarına ve karşı tarafın vekiline, ‘pazar gününe kadar zaten planımız var, biz buraya taşınacağız, pazar gününe kadar müsaade edin, taşıma işlemlerimizi gerçekleştirelim’ dediğimiz halde, maalesef avukat beyin, gerek Fatih Erbakan ve gerek Mehmet Altınöz ile görüşmeleri sonucunda olumlu bir cevap çıkmadı. ‘Hayır biz tahliyeyi bugün itibariyle istiyoruz’ denildi’ diye konuştu.

FAİZ ÖDEMESİ FATİH ERBAKAN’IN ŞİRKETİNE YAPILDI

Kira alacağıyla ilgili daha önce ödeme yapıldığını aktaran Fatih Beyazıt, “Zannediyorum 400 bin lira asıl alacak çıktı, 100 bin civarında faiz ödemesi gerçekleştirdik. Buna rağmen bir tahliye gerçekleştiriliyor, bu anlamda alacakları yok. Asıl alacak avukatlık ücretleri ve icra masrafları. Faiz ödemesi Fatih Erbakan ve Mehmet Altınöz’ün şirketine yapıldı. Ama buna rağmen bugün tahliye isteniyor’ dedi.

  Bu haber 10931 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER SAADET PARTİSİ HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
resmi ilanlar
Yukarı