Saadet Partisi, Yahşihan’da sahaya indi…

 Tarih: 02-11-2018 21:13:38
Saadet Partisi, Yerel seçim öncesi “Halkla Kucaklaşma” adlı programlarla il genelindeki her ilçede halkın nabzını tutmaya devam ediyor. İlk Geçen hafta Bahşılı’da yapılan resmi daireler, sivil toplum kuruluşları, esnaf ve dernek ziyaretleri devam ediyor. Bu kapsamda Yahşihan’da da gündemdeki konular ile yerel seçimlerin ele alındığı ziyaretlere; Saadet Partisi Kırıkkale İl Başkanı Faruk Vurgun ile İl ve İlçe yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Saadet Partisi Kırıkkale İl Başkanı Faruk Vurgun ile İl ve İlçe yönetim kurulu üyeleri, program kapsamında; Resmi daireleri, sivil toplum kuruluşları ve esnaf ziyaretleri devam etti. Esnafları tek tek ziyaret ederek, sohbet etti.

BU ÜLKENİN KARASI, HALKA AK GÖSTERİLİYOR
İl Başkanı Faruk Vurgun, vatandaşın medya kullanılarak yanıltıldığını, gerçekleri göremediğini öne sürdü. Milli bağımsızlığın olması için, ekonomik bağımsızlığın olması gerektiğini belirten Başkan Vurgun, “Televizyonlarda her şey güzel gösteriliyor. Ekonomimiz iyiymiş,  işsizlik azalmış. Yahu rakamlar ortada ama halk bilmiyor. Pembe bir tablo çiziliyor” dedi.


BELEDİYECİLİK, MİLLİ GÖRÜŞLE BÜTÜNLEŞMELİ
Saadet Partisi’nin iktidarda olduğu dönemleri hatırlatan Yahşihan Saadet Partisi İlçe Başkanı Yusuf Korkmaz ise, “Yolsuzluk bulaşmış, çamurlu, susuz, berbat bir şekilde teslim alınan belediyeler, bu millete en güzel şekilde hizmet eder hale getirilmiştir. Sorunlar yaşayan halkımız, çağdaş anlamda ilk kez sosyal belediyecilikle tanışmış ve belediye başkanlarını kendi içinde görmüştür. Ancak dış güçlerin işine gelmediği için çeşitli oyunlarla Milli Görüş iktidardan düşürülmüş ve içimizdeki bazı arkadaşları kullanarak başka bir parti kurulması sağlanmıştır. Üzerlerindeki Milli Görüş zırhı alınarak yeni bir iktidar yolu açılmıştır” ifadelerini kullandı.

Belediyeciliğin Milli Görüşle şahlanacağını dile getiren Başkan Korkmaz, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Yeniden bu millete Milli Görüş’ün ne olduğunu öğretmemiz gerekiyor ve kurtuluşun Milli Görüş belediyeciliğiyle olacağını anlatmamız gerekiyor. Biz Yahşihan İlçe Teşkilatı olarak halkımızla bütünleşip, Yahşihan’ın sorunlarını dinleyeceğiz ve çözüm yolları arayacağız. Yahşihanlı vatandaşın nasıl bir belediye başkanı görmek istediğini öğreneceğiz.”dedi.

S

 
  Kaynak: KANAL HABER AJANSI   Bu haber 344 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER SAADET PARTİSİ HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
resmi ilanlar
Yukarı