Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'dan Hükümete Destek: Sonuna Kadar Arkasındayız

 Tarih: 11-08-2018 21:07:52
Meral Akşener'in ardından Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu da hükümete destek mesajı vererek, "Biz ABD tehditlerine karşı atılacak her adımın sonuna kadar arkasındayız." dedi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in ardından Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğluda hükümete destek mesajı vererek, "Biz ABD tehditlerine karşı atılacak her adımın sonuna kadar arkasındayız" dedi. Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Başkan Erdoğan'a seslenerek, "Türkiye'deki bütün siyasi parti genel başkanlarının bir araya geldiği bir 'acil kriz toplantısı' düzenlenmelidir." çağrısında bulundu.

ÇAĞRI YAPTI

Türkiye'nin ekonomik ve siyasi bir kuşatma altına alınmaya çalışıldığının doğru olduğunu ifade eden Karamollaoğlu, şöyle devam etti: "Bu topraklar ırkçı emperyalizmin ve büyük İsrail projesinin hedefindedir. Biz biliyoruz ki rahip Brunson krizi de bu projenin parçalarından birisidir. Bu kriz bahane edilerek Türkiye dış politikada birtakım önemli tavizlere zorlanmaktadır. Unutulmamalıdır ki verilecek her taviz ardından daha büyük bir tavizi getirecektir. Türkiye bu noktada direnmelidir ve asla tehditlere boyun eğmemelidir. Biz ABD tehditlerine karşı atılacak her adımın sonuna kadar arkasındayız. Bu noktada ABD ile gerginleşen ilişkilerimizin yakın geçmişe bakarak değerlendirilmesi gerektiğine inanıyoruz."

  Kaynak: HABERLER.COM   Bu haber 300 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER SAADET PARTİSİ HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
resmi ilanlar
Yukarı