escort izmir

instagram Photo and Video Download

Ravza İlahi grubu unutulmaz bir gün yaşattı

 Tarih: 01-06-2019 13:32:09
Her yıl olduğu gibi bu yılda Belediyemiz tarafından Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanın kurulan Ramazan Sokağına ilgi oldukça yoğun oluyor. Ravza İlahi grubu vatandaşlarımıza unutulmaz bir gün yaşattı.

Geleneksel hale gelen Ramazan Etkinlikleri kapsamında devam eden Ramazan Sokağına vatandaşlarımız büyük ilgi gösteriyor. İftar sonrasında vatandaşlarımızın uğrak yeri haline gelen Ramazan Sokağındaki stantlarında çay kahve evleri, el sanatları, yiyecek ve içecek alanları, gözleme gibi dükkanlar bulunuyor. Ramazan ayı sonuna kadar devam edecek olan Ramazan Sokağında çeşitli etkinlikler düzenleniyor.

 

 

Ravza İlahi grubu vatandaşlarımıza unutulmaz bir gün yaşattı. Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı Ramazan ayının, ruhuna uygun bir şekilde her anlamda dolu dolu yaşanması için belediyemiz tarafından kurulan Ramazan Sokağı, vatandaşlarımızın en önemli uğrak mekanlarından birisi olduğunu ifade etti. Başkanımız konuşmasının devamında “ Ramazan Sokağı İftar sonrası halkın büyük bir ilgisini görüyor. Ramazan Sokağına ilgi gösteren tüm Kırıkkaleli hemşehrilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

  Kaynak: KANAL HABER AJANSI   Bu haber 141 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER KIRIKKALE HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
resmi ilanlar
Yukarı