escort izmir

instagram Photo and Video Download

Özlenen Hizmet Gelecek

 Tarih: 06-11-2018 00:36:51
MHP Kırıkkale Belediye Başkan Aday adayı ve gazetemiz köşe yazarı İdris Aykul, Aday adaylığını başvurusunu yaptıktan sonra çalışmalarına başladı. Aykul, Kırıkkale'nin özlediği hizmeti getireceklerini söyledi.

TÜRKİYE'NİN GENÇLERE İHTİYACI VAR

Aykul, Diğer Belediye Başkan aday adaylarını ve Ülkü ocakları Kırıkkale Başkanı Tolgahan Toraman'ı ziyaret etti. İlk olarak Belediye Başkan aday adayı Serdar Yararı ziyaret eden Aykul, burada Yarar'la bilgi alışverişinde bulundu. Daha sonra Diğer Belediye Başkan aday adayı Dursun Can'ı ziyaret eden Aykul, birlik ve beraberliğin öneminden bahsetti. Son olarak ta Kırıkkale Ülkü Ocakları Tolgahan Toraman'ı ziyaret etti. Burada  Ülkü ocaklarının ve gençlerin önemine değinen Aykul, " Türkiye'nin gençlere ihtiyacı var''dedi.

HEP BERABER ÇALIŞACAĞIZ

Aykul yaptığı açıklamada " MHP Kırıkkale Belediye Başkan aday adayı olarak Kırıkkale'nin sorunlarına çözüm üretmek için gece gündüz çalışacağız. 31 Mart'ta 3 hilali Kırıkkale Belediyesine dikeceğiz. MHP Kırıkkale Belediye Başkan aday ayı olarak kim aday olursa adayımız ile omuz omuza hep beraber çalışacağız''dedi.

 
  Kaynak: KANAL HABER AJANSI   Bu haber 264 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER KIRIKKALE HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
resmi ilanlar
Yukarı