escort izmir

instagram Photo and Video Download

ÖZHASEKİ ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERLE BULUŞTU

 Tarih: 28-01-2019 00:23:00  -   Güncelleme: 28-01-2019 00:39:29
Cumhur İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Mehmet Özhaseki, AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin’in de eşliğinde, Türkiye Gaziler ve Şehit Ailelerince düzenlenen “Vatan Kahramanlarıyla Gönül Buluşması” programına katıldı. Yaptığı konuşmada şehit aileleri ve gazilere seslenen Özhaseki, şehit ve gazilerin çocuklarını kendi çocukları, anne- babalarını kendi anne- babaları olarak gördüklerini belirtti. Özhaseki, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere hükümetin şehit ve gazi yakınları için elinden gelen bütün gayreti gösterdiğinin altını çizdi.

PKK’NIN KRAVATLI UZANTILARI 
Özhaseki, PKK terör örgütünün siyasi uzantılarının aktif bir şekilde çalıştığını vurgularken, “PKK’nın silahlı uzantıları kravatlı geziyor. Ne yazı ki, onların sözcülüğünü yapanlar da var,  onları legal göstermeye çalışanlar da var, onlarla gizli kapaklı pazarlıklar ederek, belediyeler üzerinden oyun oynayanlar da var. İstanbul'da 'Acaba şurada Kürt nüfus biraz yoğunluklu. PKK'lılardan bir tanesinin siyasi uzantısını aday koyarsak, ittifak yaparsak, bize oy çok verirler bunlar' diyerek, pazarlık yapanlar da var. Güya bunu millet anlamayacak, görmeyecek zannediyorlar. Gece yarısı otellerde buluşuyorlar, dışarı basına yansıyınca da yarım ağız, 'Ne yapalım? Görüştük, onlar da demokratik örgüt' demeye başlıyorlar. Bu oyunların hepsinin farkındayız. Terörle mücadeleyi orada yavrularımız yaparken, burada onların siyasi uzantılarıyla oturup, pazarlık etmek, çıkarcı bir anlayışla belediyeler üzerinden daha çok oy devşirebilmek için vatan hainlerine yüz vermek, herhalde gafletin en büyüğü olsa gerek." diye konuştu.

İLÇE VE BÜYÜKŞEHİR KAVGASI OLAMAZ 
İlçe- büyükşehir kavgasının vatandaşa hizmet götürmemekle sonuçlandığını belirten Mehmet Özhaseki, "Bugün zaten büyükşehirle çekişip, hizmet alamayan birçok ilçe ve beldenin olduğunu biliyorum. Yazık oluyor onlara, günah oluyor. İnşallah sizler desteklerinizle dualarınızla bizi iş başına getirirsiniz, biz de sizlere layık olmak için elimizden geleni yaparız." dedi.

  Kaynak: KANAL HABER AJANSI   Bu haber 243 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER ANKARA HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
resmi ilanlar
Yukarı