escort izmir

instagram Photo and Video Download

ÖZHASEKİ MÜLTECİ ÇOCUKLARLA BULUŞTU

 Tarih: 04-02-2019 10:02:11
Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, "Bir İyilik Yap Derneği" tarafından mülteci çocuklar için düzenlenen etkinliğe katıldı. Mülteci çocukların büyük ilgisiyle karşılanan Özhaseki, etkinlik

Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, "Bir İyilik Yap Derneği" tarafından mülteci çocuklar için düzenlenen etkinliğe katıldı. Mülteci çocukların büyük ilgisiyle karşılanan Özhaseki, etkinlik kapsamında çocuklara hediye dağıttı. 
Mehmet Özhaseki, kimsesiz mülteci çocuklara kucak açan Bir İyilik Yap Derneği gönüllülerine teşekkür ederek sözlerine başlarken, bu iyilik hareketinin herkese örnek olmasını diledi.
Özhaseki şöyle konuştu: 
"Cumhurbaşkanımızın da dediği gibi 'Zalim dünyanın merhamet adası Türkiye'. Bu çocuklar öksüz, yetim. Bir çoğunun babası savaşta şehit olmuş. Ülkemize sığınmış. Bu çocukların hayalleri var. İnsana değer vermeyen dünyanın, riyakar tavırları içinde olanların bu manzarayı görmesi lazım. Herkesin kendi çocuğunun sorunlarıyla uğraşmaktan yıldığı bir ortamda, burada yüzlerce yavruyla ilgilenen gönüllü arkadaşlarıma teşekkürü bir borç biliyorum. Bir yandan Devletin ilgisi, bir yandan gönüllülerin fedakarca yaklaşımları bu çocukları ayakta tutuyor."
Seçim maratonu sırasında çocuklarla bir araya gelmiş olmaktan duyduğu mutluluğu da dile getiren Özhaseki, “Buraya gelmek bizi duygulandırdı. Kavgalı ortamdan, saf bir dünyaya adım attık." dedi.

  Kaynak: Mehmet ÖZHASEKİ   Bu haber 240 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER ANKARA HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
resmi ilanlar
Yukarı