escort izmir

instagram Photo and Video Download

OKUL SPORLARI BOCCE MÜSABAKALARI SONA ERDİ

 Tarih: 14-02-2019 23:09:06
Okul Sporları 2018 – 2019 yılı faaliyet programında yer alan Küçükler, Yıldızlar ve Gençler Bocce müsabakaları üç ayrı kategoride 11- 14 Şubat 2019 tarihleri arasında Başpınar Spor Kompleksinde yapıldı.

Okul Sporları faaliyet programında yer alan Okul Sporları Bocce Müsabakalarına 15 okuldan 190 sporcu katıldı. Sporcular müsabakaları boyunca ellerinden gelen gayreti göstererek madalya ve kupa için ter döktüler.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Adnan Vural ödül töreninde yaptığı konuşmada; Okul Sporları Bocce branşı gençlerimiz tarafından bu denli ilgi göstermesi bizi sevindiriyor. Ayrıca geçen yıl Okul Sporlarında İl Birincisi olan takımımız Türkiye Finallerinde ilimizi en iyi şekilde temsil etti. Bu yıl Grup Müsabakalarında ilimizi temsilen katılacak olan takımıza şimdiden başarılar diliyorum. Başarı bir tesadüf değildir. Mücadele ile emek harcayan sporcularımız şuan Milli Takımda. Sizlerde emek verirseniz Milli Takım yolunuz açık. Tesislerimiz sizlerin hizmetinizde. Ne zaman isterseniz tesislerimizin tüm imkanlarından faydalanabilirsiniz. Müsabakalarda emeği geçen Okul Sporları İl Temsilcimize, Bocce İl Temsilcimize, Beden Eğitimi Öğretmenlerimize, Antrenörlerimize, Okul Müdürlerimize ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Personellerimize teşekkür ederim dedi.

  Kaynak: KANAL HABER AJANSI   Editör: KANAL HABER AJANSI   Bu haber 227 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER SPOR. HABERLERİ
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
Henüz anket oluşturulmamış.
resmi ilanlar
Yukarı