escort izmir

instagram Photo and Video Download

Nur İçinde Yat Üstad

 Tarih: 25-12-2018 22:27:00  -   Güncelleme: 27-12-2018 09:53:39
Demirören Haber Ajansı'nın (DHA) Kırıkkale temsilcisi, gazetecilik mesleğinde 45 yılı geride bırakan Erhan Göğem, geçtiğimiz gün 70 yaşında yaşamını yitirmişti. Duayen gazeteci Erhan Göğem'in cenazesi Kırıkkale Nur Camiinde öğlen namazına müteakip kılınan namazın ardından Yahşihan'da toprağa verildi.

GENİŞ KATILIM

Cenaze törenine katılım oldukça geniş oldu. Kırıkkale Valisi Yunus Sezer, Kırıkkale Milletvekili Ahmet Önal, Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Eski Kırıkkale Valisi Ali Kolat, Eski Milletvekili Abdullah Öztürk, İl Genel Meclis Başkanı Murat Çakırca, MHP İl Başkanı Erdal Baloğlu, Belediye Başkan adayları, Sivil toplum örgüt Başkanları ve vatandaşlar katıldı.Cenaze töreninde Erhan Göğem'i sevenler göz yaşlarına hakim olamadı.

 

2 ÇOCUK BABASIYDI

Gazetecilik mesleğine 1973 yılında Hürriyet Haber Ajansı'nda başlayan Erhan Göğem, Milliyet Haber Ajansı ve DHA'da çalışmaya devam etti. Yerel gazetelerde de muhabirlik yapan Erhan Göğem, bir dönem Kırıkkalespor'da amatör olarak top koşturdu. 2 yıldır kanser tedavisi gören, evli ve 2 çocuk babasıydı.Göğem Kırıkkale'de çok sevilen bir kişiliğe sahipti. Her kesimin gönlüne giren Göğem, güler yüzüyle etrafındakilere her zaman neşe saçardı.

 

SON ANA KADAR HABER PEŞİNDE

Meslek aşkıyla hayata tutunan Erhan Göğem, son anına kadar muhabirlik yapmaya devam etti. Hastalığına rağmen Kırıkkale ile ilgili gelişmeleri ulusal medyaya taşımaya devam eden Erhan Göğem, Kırıkkale'deki Makina Kimya Endüstrisi mühimmat fabrikasında 3 Temmuz 1997 tarihinde meydana gelen 2 kişinin öldüğü 50 kişinin yaralandığı patlamayı da ilk duyuran gazeteci oldu.

 

45'İNCİ YIL ÖDÜLÜ

Kırıkkale Medya ve Gazeteciler Cemiyeti, gazetecilik mesleğinde 45 yılı geride bırakan Erhan Göğem'e geçen 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nde onur ödülü verdi.Burada konuşan Göğem, "Allah sağlık verdiği müddetçe görevimin başında ol. Sezer, AA'nın Yılın Fotoğrafları oylamasına katıldıacağım. Tarihi bir arşive sahip olmak kolay değil ve hatıralar sonuna kadar saklanır" demişti. 

 

  Bu haber 379 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER KIRIKKALE HABERLERİ
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
Henüz anket oluşturulmamış.
resmi ilanlar
Yukarı