Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar İlimizi Ziyaret Etti

 Tarih: 30-10-2018 22:29:19
Milli Savunma Bakanı Sayın Hulusi Akar ilimizi ziyaret ederek MKE Mühimmat Fabrikasında bir takım incelemelerde bulundu.

Milli Savunma Bakanı Sayın Hulusi Akar ilimizi ziyaret ederek MKE Mühimmat Fabrikasında incelemelerde bulundu. Milli Savunma Bakanı Sayın Hulusi Akar’a ilimizi ziyaretinde TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, Türk Metal Sendikası Genel Başkanı Pevrül Kavlak Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı ve İl Protokolü eşlik etti.

Milli Savunma Bakanı Sayın Hulusi Akar ziyaretin ardından yaptığı açıklamada YPG çekildikten sonra Münbiç'teki silah ve ağır silahların toplanması ve sonunda da gerçek Münbiçlilerin, Minbiç yönetimine hakim hakim olacak dedi.

Milli Savunma Bakanı Sayın Hulusi Akar ile Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı MKE arazileri hakkında da fikir alışverişinde bulundu. Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı MKE’den Belediyemize gecen arsaları çeşitli yatırımlar yapıldığını belirtti. Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı, Milli Savunma Bakanı Sayın Hulusi Akar’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

  Kaynak: KANAL HABER AJANSI   Bu haber 256 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER KIRIKKALE HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
resmi ilanlar
Yukarı