Millet Kıraathanesini Millet Açtı

 Tarih: 04-07-2018 23:08:25
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın 24 Haziran seçimleri öncesi vaadinde bulunduğu ‘Millet Kıraathanesi' Kırıkkalemizde faaliyete girdi. Kıraathanede ücretsiz çay ve Kek ikram ediliyor.

Belediyemiz Tarafından Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın 24 Haziran seçimleri öncesi vaadinde bulunan 'Millet Kıraathanesi' Hüseyin Kahya Parkı içerisinde açıldı. Kıraathane içerisinde belediyemiz tarafından kitaplık ve günlük gazeteler yer alıyor. Kitapların ve gazetelerin yanı sıra Çay ve Kek ikramı ücretsiz olarak sunuluyor.

 

Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı'nın talimatı ile kısa sürede tamamlanan ‘Millet Kıraathanesi' Kırıkkaleli hemşehrilerimiz ile birlikte açılışı yapıldı. Açılışın ardından Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı vatandaşlarımızla birlikte ‘Millet Kıraathanesi'nde sohbet etti. Kıraathane hakkında açıklama yapan Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı, mutlu olduğumuz bir gün Cumhurbaşkanımız talimatı ile bölgemizde Millet Kıraathanesini biz açtık, bunu devam ettirip mahallelerimizde açacağız ifadelerini kullandı.

Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı, "Burada Kırıkkaleli hemşehrilerimiz rahat bir şekilde sohbet edeceği kitap okuyacağı bir mekan burası. Bizim kültürümüzde olan bir şey bu, hep beraber bunu devam ettirtenin mutluluğunu yaşıyoruz. Değerli Kırıkkaleli hemşehrilerimiz buraya gelerek belediyemiz tarafından karşılanan hizmetlerden ücretsiz yararlanacaklar.Millet Kıraathanesi' milletin hizmetinde hayırlı uğurlu olsun, Rabbim utandırmasın" diye konuştu.

Vatandaşlarımız ise Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı ve ekibine teşekkür ettiler.

  Kaynak: KANAL HABER AJANSI   Bu haber 253 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER KIRIKKALE HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
resmi ilanlar
Yukarı