escort izmir

instagram Photo and Video Download

MHP’de yerel seçim süreci başlıyor

 Tarih: 22-10-2018 22:46:04
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli,31 Mart 2019’da yapılması öngörülen Mahalli İdareler Seçimi öncesi 81 ilin il başkanları ile partinin Ankara’daki Genel Merkezinde bir araya geldi.

ANA GÜNDEM MADDELERİNİ OLUŞTURDU

81 ilin il başkanlarının hazır bulunduğu toplantıya Kırıkkale ili ve teşkilatını temsilen MHP Kırıkkale İl Başkanı Erdal Baloğlu katıldı.Basına kapalı olarak gerçekleştirilen toplantı Bahçeli’nin açış konuşması ile başladı. MHP’nin gündeme getirdiği ve hazırladığı af teklifi, mahalli idareler seçimi ve Ak Parti ile yapılması muhtemel ittifak konuları toplantının ana gündem maddelerini oluşturdu.

TEŞKİLATLARA AKTARDI

Toplantı sonunda il başkanlarına belediye başkan adayları için hazırlanan “Üretken Belediyecilik “ adlı kitapçık dağıtıldı.Genel merkezde düzenlenen toplantının oldukça yararlı, verimli ve bilgilendirici geçtiğini belirten Baloğlu, :”  Genel Başkanımız Ak Parti ile devam eden ittifak görüşmelerini ve gündemdeki diğer konuları teşkilatlara aktardı. Bizleri bilgilendirdi.Partimizin yerel seçimlerde izleyeceği yolu ve çalışmaları bizlerle paylaştı. Mevcut belediyelerimizi korumak ve yeni il,ilçe ve beldelerde seçimi kazanma hedefi doğrultusunda bizlere yol gösterdi.  Bizler de Genel Başkanımızdan aldığımız talimatlar gereği seçim çalışmalarımızı belediye başkan adaylarımızla eşgüdümlü bir şekilde yürüteceğiz ” şeklinde konuştu.

  Kaynak: KANAL HABER AJANSI   Bu haber 783 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER MHP HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
resmi ilanlar
Yukarı