escort izmir

instagram Photo and Video Download

Kucaklayın zenginleşin

 Tarih: 30-01-2019 11:17:02
Yeniden Refah Partisi kurucu Genel Başkan Yardımcısı Bahattin Sungur henüz sahaya yeni çıkılmasına rağmen Yeniden Refah Partisine yoğun bir teveccühün olduğunu söyledi. Sungur “Kucaklayıcı olacağız, zenginleşeceğiz” dedi

KIRIKKALE KURUCU İL BAŞKANI ARİF ERDAL

Kuruluş çalışmasını tamamlayan Yeniden Refah Partisi yurt genelinde kurucu il başkanlıklarını belirlemeyi sürdürüyor. Bu çalışma kapsamında Kırıkkale kurucu il başkanlığına Erbakan vakfı temsilcisi Arif Erdal görevlendirildi. Erdal ile birlikte Kırşehir, Sinop ve Tokat kurucu il başkanlarına da görevlendirme yazıları Genel Başkan Yardımcısı Bahattin Sungur tarafından teslim edildi.

 

SUNGUR;”KUCAKLAICI OLUN ZENGİNLEŞELİM”

Yeniden Refah Partisinin kuruluş çalışması yürütülen rahmetli Necmettin Erbakan’ın özel ofisinde düzenlenen toplantıda konuşan Genel Başkan Yardımcısı Bahattin Sungur Yeniden Refah Partisine her kesimden yoğun bir teveccühün olduğunu söyledi. Sungur il başkanlıklarına görevlendirilenlerden bu teveccüh karşısında kucaklayıcı olmalarını istedi. Ancak bu şekilde büyüyebileceklerini belirten Sungur insanları ötekileştirmeden, şu partili bu partili demeden partiye kazandırılmasını istedi.

 

 

  Kaynak: KANAL HABER AJANSI   Bu haber 340 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER DİGER PARTİLER HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
resmi ilanlar
Yukarı