Kırıkkale için çalıştık

 Tarih: 02-11-2018 20:19:04
Son Valiler Kararnamesi ile Kırıkkale Valiliği görevinden Mülkiye Başmüfettişliğine atanan Dr. M.İlker Haktankaçmaz veda ziyaretleri kapsamında Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı’yı makamında ziyaret etti.

Valiler Kararnamesi ile Kırıkkale Valiliği görevinden Mülkiye Başmüfettişliğine atanan Dr. M.İlker Haktankaçmaz’ın belediyemizi ziyaretinde Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı, Başkan Yardımcılarımız ve birim müdürlerimiz tarafından karşılandı.

Ziyaretin ardından açıklama yapan Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı iki bucuk yıl birlikte yakın çalışmalar yaptıklarını belirtti. Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı, İlimize yaptığı katkılardan dolayı Vali Haktankaçmaz’a teşekkür ederek bundan sonraki hayatında sağlık, huzur ve başar diledi.

Vali Haktankaçmaz ise Görevim esnasında yaptığım her iş Kırıkkale’mizin ve ülkemizin menfaatineydi. Eksiklerimiz veya fazlamız olmuştur, kusurumuz olmuştur, ancak bir kastımız olmamıştır. Bir karar aldıysak bunu tartışarak almışızdır. Doğru bir iş yaptıysak bunun sevabı hepimizindir. Hiç bir işi tek başıma yapmadım, hep birlikte yaptık ifadelerini kulandı

  Kaynak: KANAL HABER AJANSI   Bu haber 173 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER KIRIKKALE HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
resmi ilanlar
Yukarı