Kılıç ve Dağdeviren ailelerinin mutlu günü

 Tarih: 16-07-2018 22:43:00  -   Güncelleme: 16-07-2018 22:44:09
Kırıkkale’nin tanınmış aileleri arasında yer alan Mehmet Kılıç’ın oğlu Avukat Çağatay ile Salih Dağdeviren’in kızı Gizem düzenlenen düğün töreniyle dünya evine girdi. Renkli görüntülerin yaşandığı düğün töreninde genç çiftin mutluluğu gözlerinden okunuyordu

RENKLİ GÖRÜNTÜLER YAŞANDI

Satı-Mehmet Kılıç çiftinin oğlu Avukat Çağatay Kılıç ile Şermin-Salih Dağdeviren çiftinin kızı Gizem düzenlenen düğün töreniyle dünya evine girdi. Tac Mahal Balo ve Düğün Salonunda gerçekleştirilen düğün töreninde çok sayıda davetli Çağatay ve Gizem çiftinin mutluluğuna ortak oldu. Renkli görüntülerin yaşandığı düğün töreninde genç çiftin mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

 

ÖMÜR BOYU MUTLULUKLAR

Her iki taraf adına düğünlerine katılan ve düğün boyunca emeği geçen herkese teşekkür eden Mehmet Kılıç, son derece mutlu olduğunu, oğlu Çağatay ile gelini Gizem’e ömür boyu mutluluklar diledi. Daha sonra davetliler gelin ve damada evliliklerinin uzun sürmesi temennisinde bulunarak, sağlıklı mutlu ve huzurlu günler dilediler. Düğüne AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Mürsel Akçay, Vali Mehmet İlker Haktankaçmaz, Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, İlçe ve Belde Belediye Başkanları Eski Milletvekillleri Abdullah Öztürk ve Nihat Gökbulut, , İl Müdürleri ve çok sayıda davetli katıldı.

  Kaynak: KANAL HABER AJANSI   Bu haber 315 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER KIRIKKALE HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
resmi ilanlar
Yukarı