Keskin’e hizmet edeceğiz

 Tarih: 21-11-2018 21:21:44
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Keskin İlçe Başkanı Zafer Çakmaklı yerel seçimler önce açıklamada bulundu. Çakmaklı Keskin İçin en iyi adayı çıkaracaklarını belirtti

EN ÇOK OYU ALACAK ADAYI BELİRLEYECEĞİZ

MHP Keskin İlçe Başkanı Zafer Çakmaklı, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçim öncesi  aday adaylığı başvurularını aldıklarını belirtti.  Aday adaylarının arasından İl Başkanlığı, Genel Merkez ve anketler sonucunda  en çok oyu alıp Keskin’e hizmet edecek adayı çıkaracaklarını belirtti.

 

BİZ HER ZAMAN SAHADAYIZ

Çakmaklı, yaptığı açıklamada, Keskin’in bir çok sorunu olduğunu  söyleyen Çakmaklı, “Kırıkkale Merkez ve Sulakyurt adayımızı belirledik inşallah kısa sürede Keskin adayımızda belirlenecek.   Biz her zaman sahadayız Keskin’in sorunlarının çözülmesi için elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.

 

PROJELERİMİZİ PAYLAŞACAĞIZ

İl genel, Belediye Meclisi ve en önemlisi Keskin Belediyesini kazanmak için gece gündüz adayımız ile çalışmalar yapacaklarını söyleyen Çakmaklı,  “Su sorunu başta olmak üzere, Keskin Kırıkkale arası çalışan dolmuşların sorunlarına kadar bir çok sorunumuz ver bunları proje halinde vatandaşlarımız ile paylaşacağız.” Şeklinde konuştu.

 

  Kaynak: KANAL HABER AJANSI   Bu haber 315 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER KIRIKKALE HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
resmi ilanlar
Yukarı