Kazanan Hacılar Olacak

 Tarih: 30-10-2018 22:12:51
Mehmet Bağrıaçık, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)’den 2019'un Mart, mahalli idareler seçimleri öncesi Hacılar Beldesinden Belediye Başkanlığına aday adaylığını açıkladı.

İHTİYAÇ DUYULMUŞTUR

Hacılar'a hizmet için böyle bir karar aldığını söyleyen Mehmet Bağrıaçık, MHP’de Hacılar Beldesi için aday adaylığını açıklayan isim oldu. Bağrıaçık, Hacılar Beldesi Başkanlığına aday adayı olma kararı aldım. Hepinizin bildiği üzere, ülke olarak çok ciddi bir süreçten geçmekteyiz. Güzel Beldemiz Hacılar'a Milliyetçi kadroların hizmetine ihtiyaç hasıl olmuştur" ifadelerini kullandı.

MHP BAYRAĞINI DİKECEĞİZ

Hacılar'da  Üç Hilal’i yeniden dalgalandırmak için seçim çalışmalarına erken başlama kararı aldığını belirten Bağrıaçık, " 2019 Mahalli İdareler seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi Hacılar'a Başkanl aday adaylığımı açıklama gereği duydum. ,Allah'ın izni ile önümüzdeki yerel yönetim seçimini kazanmaktan başka şahsi bir düşüncem yoktur. Sonuçta kazanan Hacılar olacak, kazanan Milliyetçi Hareket Partisi olacaktır" şeklinde konuştu.MHP İl Başkanı Erdal Baloğlu ise " Mehmet Bağrıaçık'a hayırlı olsun. Sonrada Hacılar'a inşallah Hacılar'a MHP bayrağını dikeceğiz''dedi.

  Kaynak: KANAL HABER AJANSI   Bu haber 450 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER KIRIKKALE HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
resmi ilanlar
Yukarı