Karakeçili'de büyük düğün

 Tarih: 27-08-2018 20:59:37
Kırıkkale'nin Karakeçili İlçesi Belediye Başkanı Hüseyin Özçelik, kıymetli oğlu Ömer'in düğününü gerçekleştirdi.

YÜKSEK KATILIM 
Yapılan düğüne AK Parti İl Başkanı Nuh Dağdelen, bürokrasi, çevre belediye başkanları, siyasiler, kamu çalışanları, AK Parti il ve ilçe teşkilatı yönetimi, Karakeçili halkı, Kırıkkale halkı,   sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, iş dünyası, şehir içinden ve şehir dışından çok sayıda davetli, Başkan Özçelik'in yakınları katıldı.

MEMNUN AYRILDILAR

Düğüne adeta siyasetçi ve bürokrat akını olurken, davetlileri düğün alanında Başkan Özçelik, karşıladı. Düğün törenine AK Parti tam kadro katıldı. İlçe ve belde belediye başkanlarının da eşlik ettiği düğün ilerleyen saatlerine kadar devam etti. Bu arada Karakeçili'ye has kıl çadırlarda misafirlere yöreye has çeşitli ikramlarda bulunuldu.

MUTLULUĞUNUZ DAİM OLSUN

AK Parti İl Başkanı Nuh Dağdelen'e bürokrasiye, çevre belediye başkanlarına, siyasilere, kamu çalışanlarına, AK Parti il ve ilçe teşkilatı yönetimine, Karakeçili ve Kırıkkale halkına, sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerine, iş dünyasına, şehir içinden ve şehir dışından gelen misafirlere teşekkür ederek sözlerine başlayan Belediye Başkanı Hüseyin Özçelik, gelen insanların kendilerini gururlandırdığını ve mutlu ettiğini söyledi. Gazete olarak ta her iki çifte ömür boyu mutluluklar dileriz.

  Kaynak: KALEHABER   Bu haber 403 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER KIRIKKALE HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
resmi ilanlar
Yukarı