İYİ PARTİ'DE 7 İL BAŞKANI DAHA BELLİ OLDU

 Tarih: 26-09-2018 21:54:00  -   Güncelleme: 26-09-2018 22:09:16
İYİ Parti Başkanlık Divanı tarafından alınan tavsiye kararı üzerine partimizde başlatılan yeniden yapılandırma çalışmaları kapsamında 7 il başkanımız daha belli olmuştur.

Çankırı’ya Muhittin Bora Kanat, Kastamonu’ya Özcan Büyükşen, Manisa’ya Hasan Eryılmaz, Osmaniye’ye Serat Kılıç, Rize’ye Osman Keser, Malatya’ya Gökmen Kenan Özdal ve Ordu’ya Çiğdem Çelenk Karakaya İYİ Parti İl Başkanı olarak atanmışlardır.

Böylece 81 il başkanımızın görevden ayrılmasının ardından, Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in tensip ve takdirleriyle ataması yapılan il başkanı sayısı 70’e ulaşmıştır. Atanan 70 il başkanımızdan 34’ü mevcut il başkanı iken yeniden atanırken, 36 ilimize ise yeni isimler atanmıştır.

Yeni başkanların illeri de dahil olmak üzere tüm il yönetimlerinde partimizin kuruluş çalışmalarından bu güne emek ve mücadele sergileyen çekirdek kadro muhafaza edilecek, bilhassa seçim dönemlerindeki üstün gayret ve çalışmalarıyla öne çıkan yeni isimlerin de yönetimlere dahil edilmesine özen gösterilecektir.

Yeniden yapılandırma çalışmalarımız 81 ilimizin tamamını kapsayacak şekilde aynı şevk ve kararlılıkla sürdürülecektir. İl başkanlıklarımızda yürüttüğümüz çalışmalarımızın ardından belirlenen ilçe teşkilatlarımız da yeniden yapılandırma programına dahil edilecektir.

Mümkün olan en geniş, yaygın ve güçlü bir teşkilat ağına erişmek amacıyla il ve ilçelerin ardından Mahalle Teşkilatlanması Programı yürürlüğe konulacaktır.

Birlik, bütünlük ve kardeşlik içinde yeniden yapılandırma programımızın sorunsuz ilerlemesini sağlayan, devir teslim törenleriyle siyaseti bir bayrak yarışı ve hizmet aracı olarak gördüğünü ortaya koyan il başkanlarımızdan, yöneticilerimize, üyelerimize ve gönüllülerimize kadar bütün İYİ Parti ailesine teşekkürlerimizi ve takdirlerimizi ifade ediyoruz.

Çalışmalarımız tamamlandığında il, ilçe, belde, köy ve mahallelere kadar bütün teşkilatları yenilenmiş, dinamik, zinde, istekli, çalışkan, güçlü ve en önemlisi başarıya endeksli bir teşkilat yapısını hep birlikte inşa etmiş olacağız.

İYİ Parti yerel seçimler öncesi gerçekleştirdiği yeniden yapılandırma hamlesini bölgelerinde sevilen, sayılan ve iddialı adaylarla yarışa katılarak devam ettirecektir.

İYİ Parti, yerel seçimlerde kamplaşmadan, kutuplaşmadan ve ayrımcılıktan bıkan; ekonomik krizden, zamlardan ve geçim zorluğundan bunalan; ülkesinde, ilinde, ilçesinde velhasıl yaşadığı yerde huzur ve refah arayan geniş kitlelerin toplanma merkezi olacak, böylece yerel seçimlere damgasını vuracaktır.

Yeniden yapılandırma çalışmalarımız kapsamında görevini devreden ve yeni görev alan tüm il başkanlarımızı tebrik eder, ülkemize ve milletimize hizmet yolunda çalışmalarında üstün başarılar dilerim.

  Kaynak: KANAL HABER AJANSI   Bu haber 326 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER İYİ PARTİ HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
resmi ilanlar
Yukarı