escort izmir

instagram Photo and Video Download

HİZMETKARLIK DÖNEMİNİ BAŞLATMAYA TALİBİZ

 Tarih: 06-11-2018 00:38:09
Kırıkkale'nin Hacılar beldesinde seçim çalışmaları hızlı başladı. Mevcut adaylar Kırıkkale İl Başkanlığında 31 Mart'ta yapılacak olan Mahalli idareler seçimleri için aday adaylık başvurularını teslim ediyorlar. Son olarak Bünyamin Durmaz sevenleriyle beraber Aday adaylık başvuru dilekçesini MHP İl Başkanı Erdal Baloğlu'na teslim etti. Durmaz, "Biz Hacılar’da hükümdarlık dönemini bitirip hizmetkarlık dönemini başlatmaya talibiz''dedi.

GURURLU VE MUTLUYUM

Toplantıda konuşan Bünyamin Durmaz, MHP’nin liyakatli kadroları ile belediyecilikte yeni bir çağ açacaklarını kaydetti. Durmaz, “Yarım asırlık şanlı mazisiyle Milliyetçi Hareket Partisi, Allah’ın izniyle Mart 2019 yerel seçimlerine damgasını vuracaktır. Tüm Türkiye’de MHP’nin liyakat sahibi ve tecrübeli kadroları belediyecilikte yeni bir çağ açacaktır. Ben de bu uğurda sorumluluk alarak 3 hilalli sancağımızı Hacılar'a dikebilmek için aday adaylığımı açıklamış bulunuyorum. Davamıza olan inancımız, sahip olduğumuz siyasi duruş ve Hacılar’a sevgimiz, bugün attığım bu adımda bana yön vermiştir. Hacılar’ın eski günlerdeki gibi Milliyetçi Hareket’in kalesi olacağına dair inancım tamdır. Hacılar'ın geleceği için, Hacılar’ın sorunlarını çözmek ve hizmet etmek için çıktığımız bu yolda onurlu, gururlu ve mutluyum” ifadelerini kullandı.

ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM

Hacılar ihtiyaç duyduğu kan değişikliğine Mart 2019’da gidecek ve 3 hilal imzasıyla şahlanacaktır. Tam anlamıyla hizmet alamadığını düşündüğümüz Hacılar’ı alt ve üst yapıdan nitelikli kadrolar Milliyetçi Hareket Partisi kadrolarıdır. Kapısı 7’den 70’e herkese açık, her mahalleye eşit ve adil hizmetin yapılacağı şeffaf bir yönetim anlayışı ile Hacılar’a hizmet edebilmek için kolları sıvamış bulunmaktayız. Biz Hacılar’da hükümdarlık dönemini bitirip hizmetkarlık dönemini başlatmaya talibiz. Eğer ki bu kararımız Hacılar, partim ve benim hakkımda hayırlısı ise gerçekleşmesini Allah’tan niyaz ediyor, tüm hemşerilerime ve yıllardır birlikte yol yürüdüğümüz Milliyetçi Hareket sevdalılarına şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.

  Kaynak: KANAL HABER AJANSI   Bu haber 330 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER KIRIKKALE HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
resmi ilanlar
Yukarı