Her zaman yanınızdayım

 Tarih: 03-08-2018 21:29:17
26. Dönem AK Parti Kırıkkale Milletvekili Abdullah Öztürk Türkiye Harp Malulü Gaziler ve Şehit Dul ve Yetimleri derneğini ziyaret ederek şehit ve gaziler ile bir araya geldi.

HER FIRSATTA YİNE BİR ARAYA GELECEĞİZ

26. Dönem AK Parti Kırıkkale Milletvekili Abdullah Öztürk Türkiye Harp Malulü Gaziler ve Şehit Dul ve Yetimleri derneğini ziyaret etti. Her zaman Şehit ve Gaziler ile birilikte olduğu belirten Öztürk,” Milletvekili görevimi yerine getirirken de sonraki süreçlerde ve her zaman bir kardeşiniz olarak sizlerin yanında oldum,bundan sonra da kardeşinizim. Her fırsatta yine bir araya geleceğiz,acılarınızı ve mutluluklarınızı paylamak benim her zaman şahsi görevim. Bugün ki ziyaretim vesilesi ile bir kez daha bütün Şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Gazilerimize de büyük geçmiş olsun diyor,sağlık ve huzur diliyorum” dedi.

TEŞEKKÜRLER

Dernek faaliyetlerinde her zaman kendilerine destek olan Dönem AK Parti Kırıkkale Milletvekili Abdullah Öztürk’e teşekkür edene Dernek Başkanı Rıfat Öcal,” Öztürk, milletvekilli döneminde bizlere her zaman destek verdi. Vakiliğinin ardından yine bizlere her zaman destek oluyor. Tüm şehit ve gazi ailelerimiz adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

  Kaynak: KANAL HABER AJANSI   Bu haber 205 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER KIRIKKALE HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
resmi ilanlar
Yukarı