escort izmir

instagram Photo and Video Download

Güneş'e Büyük İlgi

 Tarih: 11-02-2019 20:25:00  -   Güncelleme: 13-02-2019 09:26:27
AK Parti Karakeçili İlçesi İl Genel Meclis Üyesi müracaatında bulunan Murat Güneş'e vatandaşlar büyük ilgi gösteriyor.

HAYIRLI OLSUN

AK Parti Belediye Başkanı Hüseyin  Özcelik ile ziyaretlerde bulunan Güneş'e vatandaşlar hayırlı ve uğurlu olsun temennisinde bulunuyor.  Her zaman halkın içinde biri olduğunu söyleyen Güneş, "Sel gider kum kalır, aynı sokağın, aynı mahallenin, aynı iklimin çocukları, insanlarıyız. Hatta akrabalık var. Siyasi birbirlerinizi kırmayın, seçim bitince göz göze, yüz yüze bakabilin."

ÇÖZÜMSÜZLÜKLER ÇÖZÜM OLACAK

Güneş, "Değerli arkadaşlar,gençlerimiz naçar çaresiz gelmiş 30 yaşına 35 yaşında, kalıcı bir iş bulamamış,2 çocuk 4 çocuk var, psikolojik olarak yıkım içinde,huzur yok Ankara'da ,İstanbul'da iş arıyor aldığı 3 kuruşla hayata direniyor.Bu durum fıtrata da ters değerli arkadaşlar. Üretimi, istihdamı teşvik etmek zorundayız. bunun çaresini bulmak zorundayız. Murat Güneş olarak ben,bu sebeple buradayım. Bunların çözümü için kapı kapı dolaşarak, üniversiteler, kurumlar, hükümet nezdinde ve hatta Karakeçilinin Ankara'da, Bursa'da, İstanbul'da iş adamı değerleriyle görüşmeler yapıp, tersine göçü sağlamak için çareler üretelim."

VATANDAŞIN YANINDA

Güneş, "Benim vazifem ilçede doğan çocuğun şehre göçüp gitmesine engel olmak. Buralarda istihdam alanları oluşturduğumuzda,suya hasret,ırmağa hasret Memleketim insanının ne işi var büyük şehirlerde. Gücü yeten,çocuğunu devlete,belediyeye katıyor ya diğerleri. Hasılı kelam;Bunu insanlarımıza yaşatmayalım, inanırsak bunu başarırız ,çapımız kadarda olsa yaparız.Mikro projeler üretmek zorundayız, Birbirimizin samimiyetine güvenirsek, Allah'ın kapıları açacağına inanıyorum. Rahatız lakin duyarsız değil, kararlıyız ve istekliyiz ama hırslı değil. En başında sorumluluğumuzun bilincindeyiz ve mütevazi bir şekilde inandığımız yolda emin adımlarla yürümeye devam ediyoruz.

HALKIN YANINDA

Güneş, "Şahsi menfaatlerin değil halkımızın menfaatlerinin korunması amacıyla görevdeyim ve göreve talibiz. Cenabı Allaha şükürler olsun halkımızın gönül makamındayız. İşte bu yüzden diyoruz ‘ki.Karakeçili Ehline Emanet.Allah'ım şayet iğne ucu kadar haksızlık, adaletsizlik , suistimal, adam kayırmacılık , yetimin hakkına tevessül edecek isem, Murat Güneş kuluna İl Genel Meclis Üyesi görevini nasip etme. Hakkın muhafazası, mazlumun duası, kalıcı eserlerin hizmetlisi, beklentilerin karşılayıcısı olabilecek isek Ben kulun Güneş'i ve bize inanan ve güvenen arkadaşlarımıza,hemşerilerimize, gençlerimize, hepimize muvaffâkıyetini ve muzafferiyetini ikram eyle."

 

 

  Kaynak: kalehaber   Bu haber 259 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER KIRIKKALE HABERLERİ
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
Henüz anket oluşturulmamış.
resmi ilanlar
Yukarı