Güçlenerek Geliyoruz

 Tarih: 29-12-2018 23:26:01
AK Parti'de Halk günü toplantısı gerçekleşti. İlk olarak Milletvekili Ramazan Can, Belediye Başkanı Mehmet Saygılı ve AK Parti İl başkanı vatandaşlarla bir araya gelerek vatandaşların sıkıntılarını dinledi. Daha sonra basın mensuplarıyla bir araya gelen heyet sorula cevaplandırdı. AK Parti İl Başkanı Nuh Dağdelen 31 Mart Mahalli idareler seçimlerine çok güçlü bir şekilde geldiklerini ifade ederken seçimleri il, ilçe ve beldeleri alacaklarını söyledi.

MKE'NİN MAHREMİYETİ VAR

AK Parti Milletvekili Ramazan Can, yaptığı açıklamada Kırıkkale için her türlü projeleri gerçekleştirdiklerini ifade etti. MKE'nin son günlerde sık sık gündeme geldiğini söyleyen Can, " MKE'nin bir mahremiyeti vardır. MKE son zamanlarda kötü bir şekilde anılmaya çalışılıyor. MKE sürekli kar eder bir kurumdur''dedi.

5 OCAK'TA AÇIKLANMASINI BEKLİYORUZ

Belediye Başkanı Mehmet Saygılı ise " seçime koordineli bir şekilde hazırlanıyoruz. İnşallah belediyeyi yeniden alacağız''dedi. AK Parti İl Başkanı Nuh Dağdelen ise " Genel merkezle bir araya geldik. İlçe ve belde adayları açıklaması büyük bir ihtimalle Ocak'ın 5'ine açıklanacak. Kim aday olursa olsun. Milletimiz ve partimiz için çalışacağız''dedi.

 
  Kaynak: kalehaber   Bu haber 257 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER KIRIKKALE HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
resmi ilanlar
Yukarı