GÖRKEMLİ DÜĞÜN

 Tarih: 24-09-2018 22:33:45
Kırıkkale’nin tanınmış aileleri arasında yer alan AK Parti Kırıkkale İl Eski Başkanı Mürsel Akçay’ın oğlu Furkan ile 22. Dönem AK Parti Rize Milletvekili İlyas Çakır’ın kızı Sedanur düzenlenen düğün töreniyle dünya evine girdi. Renkli görüntülerin yaşandığı düğün töreninde genç çiftin mutluluğu gözlerinden okunuyordu

RENKLİ GÖRÜNTÜLER YAŞANDI

Sevgil-Mürsel Akçay çiftinin oğlu Furkan Akçay ile Gülper-İlyas Akçay çiftinin kızı Sedanur düzenlenen düğün töreniyle dünya evine girdi. Tac Mahal Balo ve Düğün Salonunda gerçekleştirilen düğün töreninde çok sayıda davetli Çağatay ve Gizem çiftinin mutluluğuna ortak oldu. TBMM Eski Başkanı Bülent Arınç, Başbakan eski Yardımcısı Beşir Atalay , Kırıkkale Valisi M. İlker Haktankaçmaz,  Emniyet müdürü Mahmut  Çorumlu, MHP Milletvekili Halil Öztürk  ve çok sayıda protokol üyesinin katıldığı düğün töreninde çiftin nikahını Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı kıydı. Renkli görüntülerin yaşandığı düğün töreninde genç çiftin mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

 

ÖMÜR BOYU MUTLULUKLAR

Her iki taraf adına düğünlerine katılan ve düğün boyunca emeği geçen herkese teşekkür eden Mürsel Akçay, son derece mutlu olduğunu, oğlu Furkan ile gelini Sedanur’a ömür boyu mutluluklar diledi. Daha sonra davetliler gelin ve damada evliliklerinin uzun sürmesi temennisinde bulunarak, sağlıklı mutlu ve huzurlu günler dilediler. Düğüne TBMM eski Başkanı Bülent Arınç, Başbakan eski Yardımcısı Beşir Atalay, AK Parti eski Milletvekilleri,  Vali Mehmet İlker Haktankaçmaz, Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, İlçe ve Belde Belediye Başkanları Eski Milletvekillleri Abdullah Öztürk ve Nihat Gökbulut, , İl Müdürleri ve çok sayıda davetli katıldı. Bizde Kalehaber Gazetesi  olarak çiftlerimize bir ömür boyu mutluluklar, ailelere de hayırlı olmasını diliyoruz.

  Kaynak: KANAL HABER AJANSI   Bu haber 846 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER KIRIKKALE HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
resmi ilanlar
Yukarı