escort izmir

instagram Photo and Video Download

Göğem’in İsmi Yaşatılacak

 Tarih: 02-01-2019 21:48:04
Belediyemiz Meclis Toplantı Salonunda Ocak Ayı toplantısı gerçekleştirildi. Meclis Toplantısı Meclis Başkanvekili Çakır Yıldırım başkanlığında gerçekleştirildi. Gündem maddeleri arasında yer Yaylacık Mahallesi 376 sokağın Gazeteci Erhan Gögem Sokağı olarak değiştirilmesi oy birliği ile kabul edildi.

Belediye Meclis Üyelerimiz, Belediye Başkan Yardımcılarımız ve birim müdürlerinin katılımı ile Ocak Ayı gerçekleştirildi. Toplantı bir önceki aya ait karar özetinin okunup oylanması ile başladı. 5393 Sayılı Yasanın 25. Maddesi gereğince Denetim Komisyonuna gizli oyla üye belirlendi.

 

Komisyondan gelen komisyon raporları okunarak oylandı. Gündem maddeleri arasında yer alan Kırıkkale’de Yerel ve Ulusal Basın Muhabirliği yapan ve geçtiğimiz gün tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Erhan Gögem’in isminin yaşatılması için Yaylacık Mahallesi 376 sokağın Gazeteci Erhan Gögem Sokağı olarak değiştirilmesi oy birliği ile kabul edildi.

 

Ocak Ayı Meclis Toplantısı Divan başkanlığına verilen önergeler ile sona erdi. Meclis Başkanvekili Çakır Yıldırım, Meclis toplantısında alınan kararların ilimize hayırlı olmasını dileyerek, katılım gösteren Meclis Üyelerimiz, Belediye Başkan Yardımcılarımız ve birim müdürlerine teşekkür etti.

  Kaynak: KANAL HABER AJANSI   Bu haber 265 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER KIRIKKALE HABERLERİ
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
Henüz anket oluşturulmamış.
resmi ilanlar
Yukarı