Gereken Dersleri Alacağız

 Tarih: 28-06-2018 22:35:00  -   Güncelleme: 29-06-2018 10:22:47
  HABER VİDEOSU
AK Parti basın mensupları ve partililerle biraraya geldi. Milletvekili seçilen Milletvekili Ramazan Can’la birlikte teşkilat yöneticileri, adaylar ve belediye başkanlarının da katıldığı toplantı da Can "sonuçlar üzerinde bir muhasebe yapacağız ve gereken dersleri alacağız. Vatandaşımıza diyecek bir şey yok. Sorumlu aranıyorsa en başta ben olmak üzere mutlaka eksikliklerimizi tamamlayacağız''dedi.

GEREKEN DERSLERİ ALACAĞIZ

AK Parti’nin Kırıkkale’de ve çevre illerde oy kaybı yaşadığını, MHP’nin ‘Cumhurbaşkanlığında Erdoğan vekillikte MHP’ söyleminin karşılık bulduğunu söyleyen Can, kazanan parti ve adaylara hayırlı olsun temennilerini iletti. Karamsar olmaya gerek olmadığını dile getiren Can “AK Parti büyük bir aile. Demek ki kendimizi hizmetlerimizi yeteri kadar anlatamadık. Sonuçlar üzerinde bir muhasebe yapacağız ve gereken dersleri alacağız. Vatandaşımıza diyecek bir şey yok. Sorumlu aranıyorsa en başta ben olmak üzere mutlaka eksikliklerimizi tamamlayacağız” ifadelerini kullandı.

ALGI OPERASYONU YAPILDI

Seçim sürecinde kendisi üzerinde bazı kesimlerce bir algı operasyonu yapıldığına dikkat çeken Can “2001’de kurucu il başkanıydım. İl başkanı olduğumda ‘sen o partiye gittin ama geleceğini mahvettin’ diyenlerin 10 ay sonra AK Parti’den aday adayı olduğuna şahit oldum. Biz kötü günde de iyi günde de AK Partiliyiz. Kırıkkale’de Allah göstermesin bir tane AK Partili kalacaksa o ben olacağım. Kırıkkale seçmeninin yüzünü yere baktıracak hiçbir işin içinde olmadım. Hamdolsun vekilliği de adam gibi yaptım. Eğer bir algı operasyonuna AK Parti’yi boğdurmak isteniyorsa buna asla prim vermeyeceğim inadına  daha çok çalışıp daha çok aranızda olacağız”  şeklinde konuştu.

BAŞARISIZLIK ÜZERİNE

Can parti içi muhaliflere de yönelik de “Bugünden yarına yarından öbür güne Kırıkkale’yi iyi günler bekliyor. Eksilen vekil arkadaşların eksikliğini kesinlikle hissettirmeyeceğiz. Hep beraber birlik içinde aramıza nifak tohumları sokmak isteyenlere engel olacağız. Burada ki tablodan birşeyler devşirmeye çalışanlara vereceğimiz cevap birlik beraberliktir. Başarısızlık üzerine hesap kuranların hesabını aziz milletimiz her zaman cevabını verdi gerektiğinde bizlerde teşkilatta verecektir. Geleceklerini başarısızlık üzerine bina etmek üzerine çalışanlar Kırıkkale de yada başka vilayet de birer vekilimizi azalttılar. Milletin nazarında mutlaka bir muhasebeye tabi tutulacaklar.  Allah kimseyi onların durumuna düşürmesin.” mesajı verdi.  

  Kaynak: KANAL HABER AJANSI   Bu haber 364 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER AK PARTİ HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
resmi ilanlar
Yukarı