Fatih Mahallesi’ne yeni muhtarlık binası

 Tarih: 13-10-2018 00:17:37
Kahramankazan Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Fatih Mahallesi Muhtarlığı hizmet binası düzenlenen törenle açıldı.

Kahramankazan Belediyesi’nce yapılan Fatih Mahallesi Muhtarlığı hizmet binası törenle hizmete girdi. Törene Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, Kahramankazan Kaymakamı Engin Aksakal ve ilçe protokolü ile vatandaşlar katıldı. Muhtarlık binasının açılışı öncesinde İlçe Müftüsü Durmuş Ali Çakır tarafından dua edildi. Duanın ardından Başkan Ertürk ve beraberindekiler tarafından kurdele kesilerek, yeni muhtarlık binası hizmete açıldı.

Millete hizmetin ilk adımı

Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, burada yaptığı konuşmada, belediye olarak muhtarların her zaman yanlarında olduklarını söyledi. Ertürk, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları doğrultusunda millete hizmet noktasında ilk adım muhtarlara, vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmeleri için ellerinden gelen desteği verdiklerini kaydetti. Ertürk, yeni hizmet binasının hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu. 

Daha iyi hizmet vereceğiz

Fatih Mahallesi Muhtarı Ali Işıkcan da, mahallelerine böylesine modern ve şık bir muhtarlık binası kazandırdıkları için Başkan Ertürk’e ve Kahramankazan Belediyesi ekiplerine teşekkür etti. Işıkcan yeni hizmet binasında vatandaşlara daha iyi şekilde hizmet vereceklerini söyledi. 

  Kaynak: KANAL HABER AJANSI   Bu haber 139 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER ANKARA HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
resmi ilanlar
Yukarı