escort izmir

instagram Photo and Video Download

Evine Kimse Umutsuz Gitmeyecek

 Tarih: 06-11-2018 21:17:18
MHP'de Aday Adayı başvuruları devam ediyor. Son olarak Ülkücü camianın yakından tanığı hakem ve şehirde esnaflık yapan Dursun Can Kırıkkale Belediye Başkanlığı aday adayı başvuru dilekçesini İl Başkanı Erdal Baloğlu'na verdi. Can, "Bizim Belediyeciliğimiz de başıkabak, yalın ayak hiçbir Kırıkkaleli evine umutsuz gitmeyecek. Bizim en büyük projemiz kapımızda gönlümüz de herkese açık olacak''dedi.

ÜLKÜCÜ KADROLAR SAYESİNDE KAZANMIŞTIR

Can yaptığı açıklamada "2019 Mahalli idareler seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale Belediye Başkan Aday adaylığımı açıklamak için sizlerle bir araya gelmiş bulunuyorum. Toplantımızın hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum. Yapılacak seçimlerin önce ülkemize ve Kırıkkale’mize sonra Partimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum.Ülkemiz çok zor bir süreçten geçiyor. Bu zor süreçte ülkücü hareket yüce Türk Milletinin sigortası olduğunu lideri Sayın Devlet Bahçeli’nin önderliğinde göstermiştir. Türkiye’nin tek cumhuriyet şehri olan Kırıkkale’de aynı derecede bu zor süreç içerisinde geçmişini aramak zorunda bırakılmıştır.Kırıkkale bugüne kadar ne kazandıysa ülkücü kadrolar sayesinde kazanmıştır. 25 Haziran sonrasında Kırıkkale’de MHP’ye oy veren vermeyen herkesin yüzünde umut ışığı oluşmuştur. Çünkü 25 Haziran’da ve sonrasında MHP teşkilatları İl Başkanlığımızın başarılı çalışmaları, Sayın Milletvekilimizin eşsiz çalışma azmi ve gönül kapılarını açmasıyla Kırıkkale’de yeniden ülkücü hareket adeta şahlanmıştır. MHP’li kadrolar sayesinde Kırıkkale 2002 yılından beri yaşadığı kimsesizlik travmasını atmaya başlamış geleceğe umutla bakmaktadır. Burada sizlerin şahsında Kırıkkale’ye umut olan bize bu onuru yaşatan il ve ilçe teşkilatlarımıza, yan kuruluşlarımıza ve bu teşkilatlarımızla uyumlu çalışan Sayın Milletvekilimize teşekkür ediyorum.''şeklinde konuştu.

 

KAPIMIZDA GÖNLÜMÜZ DE HERKESE AÇIK OLACAK

"Çok zor bir göreve talip olduğumun bilincindeyim. Kökleri Ötüken bozkırlarına, kolları Turan ellerine kadar uzanan ulu bir çınar olan Türk Milliyetçiliği davasının tek adresi olan Milliyetçi Hareket Partisi’nde siyaset yapmak, onun neferi olmak herkese nasip olmaz. Çünkü bu çatı altında siyaset yapmak demek Mamak zindanlarında gençliklerini tüketirken bile “Her şey vatan diye bilen” taş medreseli ağabeylerimizin vebalini taşımak demektir. Çünkü burada siyaset yapmak demek Ruhi Kılıçkıran’dan, Fırat Çakıroğlu’na kadar aziz bedenlerini bu topraklara bayrağa kan olsun diye döken binlerce ülkücü şehidin vebalini taşımak demektir. Kısacası ülkücü olmak dünyada her faniye nasip olmaz. Ne mutlu bizlere ki adını yukarda saydığımız kahramanların dava arkadaşıyız. Ne mutlu ki bizlere Başbuğ Alparslan Türkeş ve Bilge Lider Sayın Devlet Bahçeli’nin evlatlarıyız.Çok büyük bir vebal ve onurla yola çıktık. Allah yolunda canlarını ve gençliklerini feda etmiş binlerce kahramanın dünyada ve huzuru mahşerde “emanetimizi ne yaptınız?” sorusuna alnı açık bir şekilde cevap vermek için çalışma yapıyoruz. Kırıkkale’nin problemlerini çok iyi biliyor ve bunları çözeceğimize inanıyoruz. Bizim belediyeciliğimizde hiçbir ülkücünün yüzü yerde olmayacak,  bizim belediyeciliğimizde hiçbir ülkücü utanmayacak. Bizim Belediyeciliğimiz de başıkabak, yalın ayak hiçbir Kırıkkaleli evine umutsuz gitmeyecek. Bizim en büyük projemiz kapımızda gönlümüz de herkese açık olacak.''

 

 

SAĞ OLUN VAR OLUN

"Yaklaşan seçimler öncesinde aramıza nifak sokmak isteyen hainler olabilir. Birbirimize sımsıkı sarılarak bizim ayrılmamızdan mutlu olup siyasi çıkarlarına katkı hesabı yapan hainlere müsaade etmeyeceğiz. Ülkücü kardeşliğimiz her türlü hain planın yenecektir. Biz ülkücüler bir olacağız, diri olacağız, iri olacağız, adil olacağız, boz kurt duruşlu olup çakallara fırsat vermeyeceğiz. Partim bizi aday gösterse de göstermese de hangi ülkücü kardeşim aday olursa küsmeden, darılmadan, çıkar hesabı yapmadan Dursun Can ve ekip arkadaşları üzerine düşeni yapacaktır. Kırıkkale’nin burçlarına üç hilalli sancağı dikmek için elimizden geleni yapacağız. 31 Mart mahalli idareler seçimlerin de MHP olarak Kırıkkale’yi ya kazanacağız ya kazanacağız. Buna inancımız tamdır.Davetimize icap ederek bizlere verdiğiniz destek için hepinize sonsuz teşekkür ediyorum. Bu günden itibaren tüm arkadaşlarıma ricam Dursun Can için değil MHP’nin başarısı için çalışmanızdır. Artık Ben zamanı bitmiş biz deme zamanı başlamıştır. Burada sözlerime son verirken tüm aday adayı arkadaşlarıma başarılar diliyor, yaklaşan seçimlerin hepimize hayırlara vesile olmasını cenabı Allah’tan niyaz ediyorum. Sağ olun var olun.''dedi.

 

 
  Kaynak: KANAL HABER AJANSI   Bu haber 563 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER KIRIKKALE HABERLERİ
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
Henüz anket oluşturulmamış.
resmi ilanlar
Yukarı