escort izmir

instagram Photo and Video Download

Ertürk ve Oğuz gençlerle buluştu

 Tarih: 04-01-2019 23:32:53
Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk ve AK Parti’nin Kahramankazan Belediye Başkan Adayı Serhat Oğuz, ilçedeki gençlerle bir araya geldi. Ertürk, belediye başkanlığı süresince gençleri katılımcı yönetim anlayışlarının merkezine koyduklarını söylerken, Oğuz da, 31 Mart seçimlerinde gençlerden destek istedi.

Başkan Ertürk ve Başkan Adayı Oğuz, AK Parti Kahramankazan İlçe Gençlik Kolları tarafından düzenlenen akşam yemeğinde ilçedeki gençlerle bir araya geldi. Ertürk ve Oğuz, yemeğin ardından gençlerle sohbet ederek, 31 Mart seçimlerine ilişkin karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.

Projelerimizi gençlerle ürettik

Ertürk, 2004 seçimlerinde 34 yaşında Türkiye’nin en genç belediye başkanı olarak seçildiğini anımsatarak, 15 yıllık belediye başkanlığı süresince katılımcı yönetim anlayışını benimsediklerini ve gençlerle birlikte çalışmayı bu anlayışın merkezine koyduklarını söyledi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ve AK Parti’nin gençlere ve gençliğe ayrı bir önem verdiğini ifade eden Ertürk, “Bu kapsamda ürettiğimiz hizmetlerimizi ve projelerimizi hep gençlerle birlikte hayata geçirdik. Gençlere yönelik önemli projelere imza attık. Bundan sonra da desteklerinizle inşallah 31 Mart’ta bayrağı devredeceğimiz Serhat Oğuz kardeşimizle birlikte bu projeler sürecek” diye konuştu.

Birlikte yönetmeye devam

Oğuz da, Kahramankazan’da yıllarca öğretmenlik ve son olarak da İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yaptığını ifade ederek, “Çalışma hayatım boyunca öğrencilerimle hep iç içe oldum. Onlardan aldığım enerji ve azimle çalışmalarımı sürdürdüm. İnşallah 31 Mart’ta göreve geldiğimizde, gençliğe yönelik projeleriyle adından söz ettiren Kahramankazan’ımız da bu projelerimizi daha da geliştirerek artıracağız, bu alanda önemli projeler üretmeye devam edeceğiz. Siz sevgili gençlerin 31 Mart’ta desteğinizi istiyorum. İlçemizi siz genç kardeşlerimizle birlikte yönetmeye devam edeceğiz” dedi.

İlim Yayma Cemiyeti’ne ziyaret

Oğuz ve Ertürk daha sonra İlim Yayma Cemiyeti Kahramankazan Şube Başkanlığı’nı ziyaret etti. Oğuz ve Ertürk burada vatandaşlarla sohbet etti.

 

  Kaynak: KANAL HABER AJANSI   Bu haber 206 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER ANKARA HABERLERİ
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
Henüz anket oluşturulmamış.
resmi ilanlar
Yukarı