escort izmir

instagram Photo and Video Download

Elenora Güzellik Hizmette

 Tarih: 11-02-2019 00:06:00
Elenora Güzellik ve Estetik merkezi Zafer Caddesi Ziraat Bankası karşısına açıldı. İşletme sahibi Emine Yıldırım, Kırıkkaleli vatandaşlara yeni işletme merkezine davet ederek farkındalığı görmelerini istedi.

71 ŞUBE

Elenora Güzellik ve Estetik Merkezi 19 yıllık tecrübesiyle Kırıkkalelilerin  hizmetine açıldı. Türkiye genelinde 71 şubelerinin olduğunu belirten İşletme sahibi Emine Yıldırım 16 şubenin de kendine ait olduğunu ifade etti.

SİZLERİ BEKLİYORUZ

Türkiye'de 71. şubesini Kırıkkale'ye açtıklarını belirten Elenora Güzellik ve Estetik Merkezi işletme sahibi" Elenora Güzellik ve Estetik Merkezi Güzellik Salonunda Epilasyon, Cilt Bakım, Botox, Kavitasyon (Zayıflama), Leke Tedavisi, Sivilce Tedavisi, Akne tedavisi, Kırışık Tedavisi, Göz bakımı, Kuru Cilt Tedavisi, Cilt Gençleştirme G-5 ve saç ekimi hizmetlerini sunuyoruz. Kendinizi önemsiyor ve özel hissetmek istiyorsanız mükemmel ürünler ve modern cihazlarımızla hizmet alabilmeniz için güvenle tercih edeceğiniz nezih bir güzellik merkezi olan Elenora Güzellik ve Estetik Merkezimize farkımızı görmeniz için sizleri bekliyoruz" dedi.

  Kaynak: KANAL HABER AJANSI   Bu haber 146 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER KIRIKKALE HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
resmi ilanlar
Yukarı