escort izmir

instagram Photo and Video Download

EGO’DAN BİR HİZMET İÇİ EĞİTİM DAHA

 Tarih: 09-06-2019 15:02:56
EGO GENEL MÜDÜRLÜĞÜ RAYLI SİSTEMLER DAİRE BAŞKANLIĞI’NDA GÖREVLİ PERSONELE DÜNYA STANDARTLARINDA “İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ” VERİLİYOR

Ankara Büyükşehir Belediyesi EGO Genel Müdürlüğü Raylı Sistemler Daire Başkanlığı, Raylı Sistemlerde görevli personele, “Temel iş Sağlığı Güvenliği’’ kapsamında “İş Kazalarını Önleme” ve “İlk Yardım” konularında eğitim verdi.

Göreve başlamasının ardından “Büyükşehir Belediyesi’nde iş kazası istemiyorum” diyen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın da iş kazalarına karşı dikkat edilmesi yönündeki sözleri sonrası iş güvenliği eğitimlerine ağırlık verildi.

AŞTİ Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen eğitime; teknik personel, güvenlik görevlisi ve temizlik hizmetlerinde görev yapan 251 kişi katıldı.

 

ÖNCELİK İŞ GÜVENLİĞİ

Ankara Raylı Sistemler Daire Başkanlığı uzmanları tarafından 30’ar kişilik gruplar halinde verilen teorik ve pratik eğitimlere, Ocak-Mayıs ayları içerisinde toplam bin 359 personel katıldı.

Eğitimlerde, iş kazalarının çevresel faktörler başta olmak üzere kişiye bağlı faktörler ve eğitim yetersizliğinden kaynaklandığı vurgulandı.

BİLİNÇLİ MÜDAHALE YÖNTEMLERİ

Personele, yolcuların Raylı Sistemlerle seyahat ederken, daha güvenli ve konforlu bir şekilde seyahat edebilmesini sağlamak için öncelikli olarak çalışanın

  Bu haber 146 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER ANKARA HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
resmi ilanlar
Yukarı