escort izmir

instagram Photo and Video Download

Duygusal 10 Ocak

 Tarih: 11-01-2019 00:46:26
Kırıkkale Valisi Yunus Sezer 10 Ocak çalışan gazeteciler günü münasebetiyle Kırıkkale Polis evinde basın çalışanlarıyla bir araya geldi. Programda hayatını kaybeden gazeteci meslektaşlarımız için slayt gösteri yapılırken hayatını kaybeden meslektaşların aileleri göz yaşlarını tutamadı. Daha sonra hayatını kaybeden gazeteciler için plaket takdimi yapıldı.

PLAKETLER VERİLDİ

Vefat eden gazetecilerin ailelerine Kırıkkale Valisi Yunus Sezer, Valilik basın müdürü Yakup Altın,   Şair- yazar Sıla gazetesi sahibi Hasan Ulusoy, Kalespor gazetesi imtiyaz sahibi Tiyatro oyuncusu Yiğit Tunç, Kırıkkale  Belediyesi basın müdürü Öz fm  kurucusu Murat Sekman, Gazeteci İbrahim Akpınar, Gazeteci Veli Yılmaz, Kanal siyaset kurucularından Adnan Yavuz, Kırıkkale  Belediyesi Basın müdürlüğü  personeli Gazeteci Hasan Cura,  DHA Kırıkkale  temsilcisi Erhan Gögem'e plaketleri verildi.

SİZLERİ HER ZAMAN HATIRLIYORUZ

Kırıkkale Valisi Yunus Sezer yaptığı açıklamada "Sizler yani basın çalışanlarının önemini çok iyi bilmekteyim. Sizler gece gündüz çalışan insanlarsınız. Sizde mesai kavramı yok. Sizler bizim elimiz ayağımızsınız. Biz sizleri her zaman hatırlıyoruz. Sizlerle beraber çalışmaktan büyük gurur duyuyoruz. Bugün bizleri kırmayarak buralara kadar geldiniz hepinize çok teşekkür ediyorum''dedi. Program sonunda toplu fotoğraf çekimiyle program sona erdi

  Bu haber 191 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER KIRIKKALE HABERLERİ
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
Henüz anket oluşturulmamış.
resmi ilanlar
Yukarı