Bulut’tan Her Düğüne Bir Polis uygulamasın Destek

 Tarih: 03-07-2018 22:39:50
Düğün Polisi Uygulamasının başlamasının ardından AK Parti Keskin İlçe Başkanı Halim Bulut uygulamaya ilçe olarak destek verdiklerini açıkladı.

BİRÇOK İNSAN HAYATIN KAYBETTİ

Kırıkkale İl Emniyet Müdürlüğünün tarafından başlatılan ve il genelinde geçtiğimi günlerde uygulamaya giren “Her Düğüne Bir Polis” uygulamasına bir destekte Keskin ilçesinden geldi. Ak Parti Keskin İlçe Başkanı Halim Bulut hafta sonları en çok düğünün olduğu ilçelerden birisi olduğunu belirten Bulut yaptığı açıklamada, “Emniyet Müdürlüğümüzün başlatmış olduğu kampanyaya sonsuz destek veriyoruz ilçemizde maganda kurşunu ile birçok insan hayatın kaybetti” diye konuştu

 

DUYARLI OLMAYA DAVET EDİYORUZ

Bulut açıklamasının devamında şu ifadelere yer verdi, “İnsanlarımızın en mutlu günleri silah kazaları yüzünden acı gününe dönüşüyor. İl Emniyet Müdürümüz Mahmut Çorumlu’nun önderliğinde başlatılan bu anlamlı çağrıya AK Part iKeskin İlçe Başkanlığı olarak destek veriyoruz. Düğünlerde silah atımına son vermek için güvenlik güçlerimizle birlikte hep beraber mücadele edeceğiz. Bu konuda toplumun tüm kesimlerini de duyarlı olmaya davet ediyoruz” dedi.

  Kaynak: KANAL HABER AJANSI   Bu haber 240 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER KIRIKKALE HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
resmi ilanlar
Yukarı