escort izmir

instagram Photo and Video Download

Biz sevginin ve dostluğun partisiyiz

 Tarih: 03-02-2019 21:33:26
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, "Biz sevginin ve dostluğun partisiyiz. Birileri 'illet ittifakı, zillet ittifakı' diyor. Hiç üzülmeyin ve cevap vermeye çalışmayın çünkü karşı tarafta bir kibir ittifakı var ki kendilerini yukarıda milleti aşağıda görüyor." dedi.

CHP’Lİ BELEDİYELER İLK ONUNCU SIRADA

Özgür Özel,Cumhuriyet Halk Partisi  Balışeyh belediye başkan adayı Hasan Erdal'ın seçim bürosu açılışı ve aday tanıtım toplantısına katıldı. Özel burada yaptığı konuşmada, Birleşmiş Milletlerin bir şehrin nasıl yönetileceğine dair 60 kriterinin bulunduğunu belirterek, bu kriter kapsamında Türkiye'deki bin 200 ilçenin sıralandığını ve insani gelişmişlik endeksinde en yüksek 10 ilçenin CHP'li olduğunu öne sürdü.

GÖÇ ALAN BELEDİYELER CHP’NİN

"Türkiye'nin en çok göç alan ilçelerini CHP, en çok göç veren ilçelerini AK Parti yönetiyor." Dedi

 

İNSANLAR BELEDİYEDE KALİTE ARIYO

Özgür Özel, konuşmasını şöyle sürdürdü "Çünkü insanlar çocukları için kaliteli bir şehircilik anlayışı istiyorlar. Temiz şehirler, yeşillik, iyi eğitim, iyi ulaşım, temiz bir hava, temiz bir deniz, bunların hepsi temiz CHP belediyeciliği ile oluyor. İnsanlar Türkiye'nin dört bir yanından CHP'nin yönettiği illere ve ilçelere gidiyorlar. Hatta İstanbul içerisinde de böyle. CHP'nin yönettiği ilçelere, yönetmediği ilçelerden göç var."

AKP İNSANLARI BİRBİRİNDEN UZAKLAŞTIRIYOR

Özel, AK Parti'nin yıllardır toplumu birbirinden uzaklaştırıp, kutuplaştırarak ve kendi arkasını kalabalıklaştırarak ülkeyi yönettiğini savundu.

CHP ve adaylarının kutuplaştırmak yerine kucaklamaya, şeytanlaştırmak yerine barıştırmaya, ötekileştirmek yerine ötekine sımsıkı sarılmaya, kutuplaştırmak yerine birleşmeye ve güçlendirmeye geldiğini vurgulayan Özel,"Bunu böyle bilin. Bize olmadık işleri söylüyorlar. Bunların hepsi millete verecek yeni vaatleri olmadığı için. Sakın üzülmeyin, kızmayın. Sakın siz onların oyununa gelmeyin. Bizim abdestimizden şüphemiz yok ki namazımızdan olsun. Çıkmış oraya, 'vay terörist, vay terörist.' Aklını başına al. Birileri düşman donanmalarına kırmızı halı sererken, onlara istimbotun üzerinden bakıp da 'geldikleri gibi giderler' diyen Mustafa Kemal'in partisinden terörist çıkar mı? Lozan'da Türkiye'nin tapu senedini masaya vurup, 7 cihana diz çöktürüp meydan muharebesindeki zaferi tapu senediyle taçlandıran İsmet Paşa'nın partisinden terörist çıkar mı kardeşim? O yüzden rahat olun. Biz sevginin ve dostluğun partisiyiz. Birileri 'illet ittifakı, zillet ittifakı' diyor. Hiç üzülmeyin ve cevap vermeye çalışmayın çünkü karşı tarafta bir kibir ittifakı var ki kendilerini yukarıda milleti aşağıda görüyor. Millet CHP'liler, İYİ Parti'liler, MHP'liler, AK Parti'liler ve HDP'liler, herkes millet herkes. Millete tepeden bakar, 'illet, zillet' der, ona lakap takarsan, o millet 31 Mart günü sana bir kulp takar, kulpundan tutar ve siyasetin rafına kaldırır."

KOMUTAN VALLAHİ BU İŞİ İYİ BİLİYOR

Özgür Özel ayrıca Balışeyh ile ilgili olarak Balışeyh’in Güneydoğu, Karadeniz illerini birbirine bağlayan yol güzergahında bulunması nedeniyle sürekli göç veren ilçeler arasında yer almasının kabul edilir bir durdum olmadığını söyledi. Oysa burada belediye eli ile yöreye uygun ürünlerin rahatlıkla pazarlanabileceğini kaydetti. Belediye Başkan adayı Hasan Erdal’ın bölgeye uygun yatırımlar konusunda yetenekli bir isim olduğunu belirten Özel “Vallahi komutan bu işi biliyor. Yıllardır aday dahi çıkamadığımız bu ilçemizi bu dönem alacağız” diye konuştu.

İLÇELERİMİZİN SORUNLARINI YAKINDAN BİLİYORUZ

Kırıkkale Milletvekili Ahmet Önal’da konuşmasında Kırıkkale’nin tüm ilçelerini yakından tanıdıklarını söyledi. İlçelerin sorunlarını bildiklerini belirten Önal adayları belirlerken ilçenin her konusuna hakim ve ilçede karşılığı olan isimleri tercih ettiklerini söylerdi. Balışeyh’in adayının da bu kriterleri fazlasıyla taşıdığını bildirdi. 

 

  Kaynak: kalehaber   Bu haber 233 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER KIRIKKALE HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
resmi ilanlar
Yukarı