Biz Birlikte Güçlüyüz

 Tarih: 16-11-2018 10:10:51
Kırıkkale Belediye Başkan yardımcısı Harun Ulusoy, Aktif siyasete atıldı. Kırıkkale Belediye Başkan Aday adayı Harun Ulusoy'u sevenleri Hüseyin Kahya parkında toplanarak Ulusoy'a sevgilerini gösterdi.Ulusoy resmi müracaatını AK Parti İl Başkanı Nuh Dağdelen'e yaptı.

TEŞEKKÜR EDİYORUM

Kırıkkale Belediye Başkan Aday adayı  Harun Ulusoy'u sevenleri Hüseyin Kahya parkından yürüyerek AK Parti İl Binasına getirdiler. Ulusoy burada yaptığı konuşmasında Birlik beraberliğin önemine değindi. Ulusoy, " Biz birlikte güçlüyüz. Sizlerin desteği ile hizmetkar olmak istiyorum. Sizlerin desteğine çok teşekkür ediyorum''dedi.

KİMSENİN ŞÜPHESİ OLMASIN

Ulusoy açıklamasının devamında ise Sizlere çalışan bir belediye vaat ediyorum. Herkesin sorunlarını sıkıntılarını dinleyen bir Belediye Başkanı olmak istiyorum. Kırıkkale'miz daha da çok büyüyecek ve gelişecek. Kimsenin şüphesi olmasın dedi.

BAYRAĞI DİKECEĞİZ

AK Parti İl Başkanı Nuh Dağdelen ise " Bugün burada çok kalabalık bir heyeti görüyorum.Harun Ulusoy'u  sevenlerini görüyorum. İnşallah yeniden 15 yılda olduğu gibi belediyeye AK Parti bayrağını dikeceğiz. ''dedi. Programdan Son İl Başkanı Dağdelen Ulusoy'un müracaatını aldı.

 

  Kaynak: KANAL HABER AJANASI   Bu haber 402 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER KIRIKKALE HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
resmi ilanlar
Yukarı