escort izmir

instagram Photo and Video Download

Başkan Saygılı'dan Çatkapı Ziyaret

 Tarih: 01-06-2019 18:02:47
Belediye Başkan Mehmet Saygılı, ramazan ayında da "çat kapı" ziyaretler gerçekleştiriyor
Belediye Başkan  Mehmet Saygılı, Kırıkkaleli hemşehrilerimizin evlerine konuk olarak sorunlarını dinlemeye devam ediyor.  evlerine misafir olarak kabul eden vatandaşlarımızın sorunlarını dinleyerek çözümü için talimatlar veriyor. 
 
Belediye Başkanı Mehmet Saygılı Çat kapı ziyaretlerinde vatandaşlarımızla yakından ilgileniyor. Mahalle sakinleri ile sohbet eden Başkan ziyaretlerin ardından yaptığı açıklama  "çat kapı" ziyaretlerine hız kesmeden devam edeceğini söyledi. Belediye Başkan Mehmet Saygılı, "11 ayın sultanı Ramazanı Şerif bereketiyle geldi. Bu günleri bir fırsat olarak görmeli paylaşım ve tevazu içinde değerlendirmeliyiz. Ziyaretlerde bulunulmalı, düşkünlere ve ihtiyaç sahiplerine yardım etmeliyiz. Bizim inancımızın temelinde bu var.”diye konuştu
 

Belediye Başkanı Mehmet Saygılı konuşmasının devamında,”Belediye olarak her zaman ihtiyaç sahibi olan vatandaşlarımızın yanında olmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda özellikle ihtiyaç sahibi ailelerimizi ve vatandaşlarımızı yalnız bırakmıyoruz. Evine girmediğimiz, hizmet götürmediğimiz, hiçbir gariban, yoksul, yetim, ihtiyaç sahibi kalmasın istiyoruz. Allah yaptığımız tüm ibadetleri kabul eylesin." diye konuştu.

  Kaynak: KANAL HABER AJANSI   Bu haber 173 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER KIRIKKALE HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
resmi ilanlar
Yukarı