escort izmir

instagram Photo and Video Download

Bahşılı’da dev miting

 Tarih: 26-03-2019 11:16:00  -   Güncelleme: 26-03-2019 11:17:55
AK Parti İl Teşkilatı Bahşılı ilçesinde İlçe Belediye Başkan adayı Recep Zafer Tekin tarafından düzenlenen mitinge katıldı. Yaklaşık 2500 kişinin izlediği mitingde seçimin galibi belli oldu gibi.

TEKİN İÇİN MİTİNG DÜZENLENDİ

AK Parti İl ve Bahşılı İlçe Teşkilatı Başılı ilçesinde Pazar günü İlçe Belediye Başkan adayı Recep Zafer Tekin tarafından organize edilen mitingde bir araya geldi. Yaklaşık 2500 kişinin izlediği mitingde ilçede seçimin galibi de belli oldu gibi. Büyük coşku ve heyecanın yaşandığı mitingde AK Parti Bahşılı Belediye Başkan Adayı Recep Zafer Tekin, ilçeye yönelik projeleri hakkında bilgiler verdi.

 

DAĞDELEN AÇIKLAMA YAPTI

Düzenlenen mitinge AK Parti İl Başkanı Nuh Dağdelen ve Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı ve gazetemiz köşe yazarı Bahattin Akyön'de katılarak, İlçe Belediye Başkan Adayı Recep Zafer Tekin’e destek verdiler. Mitingle ilgili açıklamada bulunan İl Başkanı Nuh Dağdelen, “Bahşılı bir kez daha tarih yazmaya, bir kez daha AK PARTİ demeye hazır. Bahşılı 31 Mart akşamı samimiyete ve tevazuya oy verecek, Recep Zafer Tekin’le yeni bir döneme girecek. Bahşılı tamam inşallah” dedi.

 

ZAFER SLOGANLARI ATILDI

Renkli görüntülerin yaşandığı miting, TOKİ bölgesinde gerçekleştirildi. AK Parti ve Türk Byrakları ile alana yürüyen vatandaşlar, Recep Zafer Tekin için “zafer” sloganları attılar. Coşku ve kalabalık AK Parti Teşkilatını memnun etti. Başkan Dağdelen, hem vatandaşları selamladı ve hem de coşkularından ötürü teşekkürlerini iletti. Bahşılı’da sonucun artık belli olduğuna işaret eden Başkan Dağdelen, şimdiden hayırlı olsun dileklerini iletti. 

  Kaynak: kalehaber   Bu haber 240 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER KIRIKKALE HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
resmi ilanlar
Yukarı