AK Parti Büyük Bir Şemsiyedir

 Tarih: 18-11-2018 00:45:18
AK Parti İl Başkanlığı tarafından Pazar günü yapılan temayül öncesi “Genişletilmiş İl Danışma Meclisi” ve Kırıkkale Belediye Başkan aday adaylığı tanıtım toplantısı gerçekleştirildi. AK Parti İl Başkanı Nuh Dağdelen "31 Mart’ta yapılacak olan seçimlerde birlik ve beraberlik sergileyeceğiz. AK Parti büyük bir aile, büyük bir şemsiyedir.''dedi.

GENİŞ KATILIM

İl Sağlık Müdürlüğü toplantı salonunda yapılan tanıtım törenin; İl Başkanı Nuh Dağdelen, Kadın Kolları Başkanı Esma Ünal, Gençlik Kolları Başkanı Emre Altunçanak, ilçe belediye başkanları, Kırıkkale aday adayları ve ilçe aday adayları katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından başlayan program “Genişletilmiş İl Danışma Meclisi” ile başladı.

 

PROJELERDEN BAHSETTİLER

Tanıtımı yapılan aday adayları; “Ahmet Sungur, Bahattin Akyön, Bayram Salim Bozdemir, Ertan Taşkın, Gazi Eroğlu, Harun Ulusoy, Haydar Albayrak, Murat Çaykara, Satılmış Aksun, Sevda Kaynar, Timuçin Bağbaşı, Turgut Özdek, Yusuf Koçak” şeklinde sıralandı. Oluşturulan divanın belirlediği süre içerisinde aday adayları sırasıyla kendilerini tanıtma imkanı ve seçilmeleri durumunda yapacakları projelerden bahsettiler.

 

BİZLERE BAŞARIYI GETİRECEKTİR

İl Başkanı Nuh Dağdelen, temayül öncesi de önemli mesajlar verdi. Temayülden çıkan sonucun adayı belirlemeyeceğini sadece adayın belirlenmesi noktasında parti üyelerinin fikrinin alındığına dikkat çeken Dağdelen, “İnşallah 31 Mart seçimlerinde Kırıkkale Belediyesi’ni yeniden AK Partili bir belediyenin kazanmasının mücadelesini vereceğiz. Birlik ve beraberlik içerisinde yapacağımız çalışmalar bizlere başarıyı getirecektir” dedi.

 

BU TOPRAKLAR ÜZERİNDE HEPİMİZ YAŞIYORUZ

Dağdelen, “Adayın belirlenmesi sürecinde tabii ki temayülün ve teşkilatın kararları önemli. Ama temayülden ismi çıkan kişinin de aday olacağı söylenemez. Buradaki en önemli kararlardan bir tanesi milletimizin kimi istediği ve sonrasında parti teşkilatının kararlarıdır. Çünkü bu memleket, bu topraklar üzerinde hepimiz yaşıyoruz. Kırıkkale’ye en iyi hizmeti, en iyi yatırımı sergilemenin mücadelesi içerisinde seçim çalışmalarımızı de gerçekleştiriyoruz” şeklinde konuştu.

 

MÜCADELESİ İÇERİSİNDE OLACAĞIZ

 “Aday olan arkadaşımızın etrafında kenetleneceğiz. 31 Mart’ta yapılacak olan seçimlerde birlik ve beraberlik sergileyeceğiz. AK Parti büyük bir aile, büyük bir şemsiyedir. Bu ak davanın çatısı altında herkese yer vardır. Aday adaylarımızın da bahsettiği gibi aday olan arkadaşımız kim olursa onun etrafında kenetlenerek, AK Parti olarak hepimiz hareket edeceğiz. Kırıkkale’nin en iyi hizmet alması için memleketimize bir fazla yatırım yapabilmenin mücadelesi içerisinde olacağız” dedi. Dağdelen’in konuşmasının ardından tanıtım toplantısına katılan aday adayların tanıtımı gerçekleştirildi.

  Kaynak: KANAL HABER AJANSI   Bu haber 225 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER KIRIKKALE HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
resmi ilanlar
Yukarı