escort izmir

instagram Photo and Video Download

“AK BELEDİYECİLİK DEMEK İNSANA HİZMET DEMEKTİR”

 Tarih: 06-03-2019 08:16:58
Sincan, AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ı ağırladı. Yanılmaz; Sincan Belediye Başkanı ve Adayı Murat Ercan, AK Parti Sincan İlçe Başkanı Soner Arslanargun, belediye meclis üyesi adayları ve ilçe teşkilat üyeleri ile Merkez Güngörmüşler Konağını ziyaret etti.

“AK BELEDİYECİLİK DEMEK İNSANA HİZMET DEMEKTİR”

Güngörmüşler konağında vatandaşlarla çay içip sohbet eden AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz AK belediyeciliğin ne ifade ettiğini anlattı. Yanılmaz, “AK Belediyeciliğin özünde insana hizmet var. İnsanımızın daha rahat, daha huzurlu, daha mutlu olabilmesi için hem devletin imkanlarını hem de belediyenin imkanlarını en iyi şekilde değerlendirmek vardır.” diye konuştu.

MURAT ERCAN GÜNGÖRMÜŞLERDEN DUA İSTEDİ

Sincan Belediye Başkanı ve Cumhur ittifakının AK Parti Adayı Murat Ercan güngörmüş büyüklerimizden seçim öncesi dua ve destek istedi. Ercan, “31 Mart’ta hep birlikte bir seçime gidiyoruz. Sizin dualarınızı ve desteklerinizi istiyoruz. Büyük Türkiye yolculuğunda milletimizin bir kez daha güçlü bir şekilde Cumhur İttifakının yanında olduğunu göstereceği, haykıracağı bir seçim olacak Allah’ın izniyle. Bu büyük Türkiye yolunda bizimle olduğunuzu ben çok iyi biliyorum.” İfadelerini kullandı.

AK Parti Sincan İlçe Başkanı Soner Arslanargun da konuşmasında “31 Mart günü burada Cumhur İttifakımızın ve AK Partimizin Adayı Murat Ercan’a, Ankara’da da Mehmet Özhaseki Başkanımıza güçlü bir destek istiyoruz.” dedi.

 
 
  Kaynak: Sincan Belediyesi   Editör: KANAL HABER AJANSI   Bu haber 193 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER ANKARA HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
resmi ilanlar
Yukarı